Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sinilille kampaania veebioksjon pälvis Kaitseliidu ''Aasta tegu 2021'' tiitli Sinilille kampaania veebioksjon pälvis Kaitseliidu tegevuse taastamise 32. aastapäeval andis KL ülem brigaadikindral Riho Ühtegi Järvakandis kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele üle aasta teo tunnusena hinnalise kingituse, milleks on Kaitseliidu kuldmündid. Heategevus ← Eelmine Toimus esimene evakuatsioonirühma baaskursus Järgmine → Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming – suure haardega väike naine Sinilille kampaania veebioksjon pälvis Kaitseliidu ''Aasta tegu 2021'' tiitli

Sinilille kampaania veebioksjon pälvis Kaitseliidu ''Aasta tegu 2021'' tiitli

17. veebr. 2022

Kaitseliidu tegevuse taastamise 32. aastapäeval andis KL ülem brigaadikindral Riho Ühtegi Järvakandis kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele üle aasta teo tunnusena hinnalise kingituse, milleks on Kaitseliidu kuldmündid.

Sinilille kampaania veebioksjon pälvis Kaitseliidu ''Aasta tegu 2021'' tiitli
Veebioksjoni peakorraldajad Laura Jõgisoo ja Monika Ristisaar

Teiste hulgas pälvis tiitli „Aasta tegu 2021“ ka „Sinilille kampaania veebioksjoni korraldamine“, peakorraldajateks naiskodukaitsjad Laura Jõgisoo ja Monika Ristisaar. Algsest ideest korraldada oksjon Tartu naiskodukaitsjate ning kaitseliitlaste seas kasvas mullu välja üle-eestiline suurejooneline veebioksjon. Oksjon leidis laialdast kajastust ka meedias, mis tõstis tähelepanu keskmesse taas Kaitseliidu ja Naiskodukaitse. Oksjoniga koguti rekordiliselt 8035 eurot.

Aasta teo nominente saavad esitada kõik Kaitseliidu liikmed ning sel korral esitati 22 tegu. Esitatutest tegi valiku ning tegi ettepanekud Kaitseliidu ülemale kümneliikmeline komisjon, mida juhib Kaitseliidu peastaabi ülem ning kuhu kuuluvad nais- ja noorteorganisatsioonide ja maakaitseringkondade esindajad ja Kaitseliidu veebel.


Kaitseliit hakkas aasta tegu välja kuulutame möödunud aastal. Iga auhinnaga pärjatu saab mälestuseks Kaitseliidu logoga kuldmündi, millel on olemas nii reaalne väärtus, kuid mille emotsionaalne ning numismaatiline väärtus on peaaegu hindamatu.

 

Teised "Aasta tegu 2021" tiitli saajad leiad Kaitseliidu lehelt.

FastLion CMS

Sinilille kampaania veebioksjon pälvis

Sinilille kampaania veebioksjon pälvis

Veebioksjoni peakorraldajad Laura Jõgisoo ja Monika Ristisaar Teiste hulgas pälvis tiitli „Aasta tegu 2021“ ka „Sinilille kampaania veebioksjoni korraldamine“, peakorraldajateks naiskodukaitsjad Laura Jõgisoo ja Monika Ristisaar Algsest ideest korraldada oksjon Tartu naiskodukaitsjate ning kaitseliitlaste seas kasvas mullu välja üle-eestiline suurejooneline veebioksjon Kaitseliidu tegevuse taastamise 32. aastapäeval andis KL ülem brigaadikindral Riho Ühtegi Järvakandis kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele üle aasta teo tunnusena hinnalise kingituse, milleks on Kaitseliidu kuldmündid.

Sinilille kampaania veebioksjon pälvis Kaitseliidu ''Aasta tegu 2021'' tiitli

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse