Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Teeõhtu külalised olid Saaremaa vähiühingu vabatahtlikud Teeõhtu külalised olid Saaremaa Teisipäeval, 21. novembril käisid meie teeõhtul külas Saaremaa vähiühingu liikmed Kairit Lindmäe ja Meeli Lauk. Vähiühing loodi 2011. aasta märtsis ja sellel on liikmeid 30-40 kandis. Kuna ühingus toimetavad vabatahtlikud, on Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna naised otsustanud selle aasta heategevusoksjoniga toetada just nende tegevust ja panustamist. sünnipäev Teeõhtu külalised olid Saaremaa vähiühingu vabatahtlikud

Teeõhtu külalised olid Saaremaa vähiühingu vabatahtlikud

Eve Tuisk, Saaremaa rk 21. nov. 2017

Teisipäeval, 21. novembril käisid meie teeõhtul külas Saaremaa vähiühingu liikmed Kairit Lindmäe ja Meeli Lauk. Vähiühing loodi 2011. aasta märtsis ja sellel on liikmeid 30-40 kandis. Kuna ühingus toimetavad vabatahtlikud, on Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna naised otsustanud selle aasta heategevusoksjoniga toetada just nende tegevust ja panustamist.

Teeõhtu külalised olid Saaremaa vähiühingu vabatahtlikud
Pilt: Evely Aavik
Teeõhtu külalised olid Saaremaa vähiühingu vabatahtlikud
Pilt: Evely Aavik

Rääkisime kohvitassi taga sellest, kui oluline on inimeste teadlikkus ühingust, sest nagu asjatundjad ise ütlevad: „Teadlikkus on esimene samm.“ On hea teada, et Saaremaal pakub vähihaigetele ja nende lähedastele tuge vabatahtlike ühing. Kogemusnõustamine aitab inimestel mõista oma võimalusi ja ka õigusi, näiteks kas või seda, kuidas saada endale sinist parkimiskaarti või töövõimetust.

 

Mida Sina ise saad teha?

Kontrolli oma tervist. Tea, et tervisebussi võib minna ka ise, ilma kutseta. Kui selleks on olemas arsti saatekiri, ei maksa see Sulle midagi.

Kui Sinu sõber on saanud diagnoosi, võiks Sinu jaoks kõik endiseks jääda, ära pööra sõbrale selga, ära muretse üle, kuidas ja millest temaga rääkida

Ole oma lähedasele toeks, räägi temaga. Pea meeles, et küsida võib kõike, aga lepi sellega, et lähedane ei pea vastama, kui ta ei taha.

Kui lähed ise arsti juurde, pane oma küsimused enne paberile kirja.

Pea meeles, et tänapäevane meditsiin tuleb haigusele järgi, s.t et kvaliteetne elu on täiesti võimalik.

Armasta iseennast!

 

Vähiühingu tegemistega saad kursis olla nende Facebooki lehe vahendusel.

  

Kuressaare haiglas tegutsev teabetuba pakub

• psühhosotsiaalset nõustamist ja abi;
• emotsionaalset tuge ja kogemusnõustamist;
• praktilist abi ja nõuandeid toimetuleku ja elukvaliteedi parandamiseks;
• õpetust abivahendite kasutamise osas;
• koostööd ja partnerlust arstidele ja erinevatele organisatsioonidele;
• võimalust osaleda Saaremaa Vähiühingu ja Saaremaa Diabeediseltsi poolt korraldatavatel koolitustel;
• parukaid, infovoldikuid, raamatuid jms
• muud infot.

 

MTÜ Saaremaa Vähiühingu esindaja on Kairit Lindmäe,

telefon 54512202,
e-post:
.

Eesti Vähiliidu koduleht: http://cancer.ee/

Teeõhtu külalised olid Saaremaa vähiühingu vabatahtlikud
Pilt: Piret Paomees

FastLion CMS

Teeõhtu külalised olid Saaremaa

Teeõhtu külalised olid Saaremaa

Pilt: Evely Aavik Pilt: Evely Aavik Rääkisime kohvitassi taga sellest, kui oluline on inimeste teadlikkus ühingust, sest nagu asjatundjad ise ütlevad: „Teadlikkus on esimene samm “ On hea teada, et Saaremaal pakub vähihaigetele ja nende lähedastele tuge vabatahtlike ühing Teisipäeval, 21. novembril käisid meie teeõhtul külas Saaremaa vähiühingu liikmed Kairit Lindmäe ja Meeli Lauk. Vähiühing loodi 2011. aasta märtsis ja sellel on liikmeid 30-40 kandis. Kuna ühingus toimetavad vabatahtlikud, on Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna naised otsustanud selle aasta heategevusoksjoniga toetada just nende tegevust ja panustamist.

Teeõhtu külalised olid Saaremaa vähiühingu vabatahtlikud

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse