Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tartu võistkonnad saavutasid Naiskodukaitse taktikalisel laskevõistlusel teise ja neljanda koha Tartu võistkonnad saavutasid Naiskodukaitse 13. aprillil toimus Naiskodukaitse laskevõistlus 2019, mis seekord toimus Võrus Tsiatsungõlmaa lasketiirus. Seekord oli võistlus mitmes mõttes keeruline ja pani naised proovile, sest lasta tuli lahingvarustuses aja peale ning ka varasemast pikema distantsi peale. ← Eelmine Laste jõulupidu Järgmine → ​Sportlased viivad võidupüha paraadilt tule igasse maakonda Tartu võistkonnad saavutasid Naiskodukaitse taktikalisel laskevõistlusel teise ja neljanda koha

Tartu võistkonnad saavutasid Naiskodukaitse taktikalisel laskevõistlusel teise ja neljanda koha

Linda Pärn 15. aprillil 2019

13. aprillil toimus Naiskodukaitse laskevõistlus 2019, mis seekord toimus Võrus Tsiatsungõlmaa lasketiirus. Seekord oli võistlus mitmes mõttes keeruline ja pani naised proovile, sest lasta tuli lahingvarustuses aja peale ning ka varasemast pikema distantsi peale.

Tartu võistkonnad saavutasid Naiskodukaitse taktikalisel laskevõistlusel teise ja neljanda koha

Tartut esindasid võistlusel kaks võistkonda. I võistkond, kuhu kuulusid Linda Pärn, Helen Saal, Merje Essa ja Liis Kruuse, saavutas Alutaguse ees II koha. Individuaalarvestuses tõi hõbemedali Tartu ringkonda Helen Saal. Tartu II võistkond liikmetega Signe Viggor, Miina Voltri, Merle Murtuvee ja Girtel Liidemaann saavutas neljanda koha. Nii head tulemust ei ole Tartu ringkond varem veel saanud. 

 

Tänavuse laskevõistluse eesmärgiks oli muuhulgas arendada naiskodukaitsjate ohutu ja taktikalise relvakäsitsemise taset. Lasta tuli automaatrelvast distantsidelt 300 m, 200 m, 100 m, 75 m, 50 m ja 25 m. Punkte arvestati tabamusfaktori alusel ning kogutud punktid jagati laskmiseks kulunud ajaga. Seetõttu tuli lasta nii täpselt kui ka kiiresti. Kokku osales võistlusel 12 võistkonda ja 48 naiskodukaitsjat.

← Eelmine
Laste jõulupidu

FastLion CMS

Tartu võistkonnad saavutasid Naiskodukaitse

Tartu võistkonnad saavutasid Naiskodukaitse

Tartut esindasid võistlusel kaks võistkonda I võistkond, kuhu kuulusid Linda Pärn, Helen Saal, Merje Essa ja Liis Kruuse, saavutas Alutaguse ees II koha 13. aprillil toimus Naiskodukaitse laskevõistlus 2019, mis seekord toimus Võrus Tsiatsungõlmaa lasketiirus. Seekord oli võistlus mitmes mõttes keeruline ja pani naised proovile, sest lasta tuli lahingvarustuses aja peale ning ka varasemast pikema distantsi peale.

Tartu võistkonnad saavutasid Naiskodukaitse taktikalisel laskevõistlusel teise ja neljanda koha

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse