Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Laste jõulupidu Laste jõulupidu 8. detsembri hommikul veidi pärast kümmet laekusin ootusärevate lastega jõulupeole. Suur aitäh toreda peo eest Tartu jaoskonnale! Foto: Monika Ristisaar ← Eelmine Tartu ringkonna Aasta Naiskodukaitsja 2018 on TRIIN SEPPET! Järgmine → Tartu võistkonnad saavutasid Naiskodukaitse taktikalisel laskevõistlusel teise ja neljanda koha Laste jõulupidu

Laste jõulupidu

Maret Tamm 10. dets. 2018

8. detsembri hommikul veidi pärast kümmet laekusin ootusärevate lastega jõulupeole.

Laste jõulupidu
Laste jõuluetendus. Foto: Monika Ristisaar
Laste jõulupidu
Laste jõuluetendus. Foto: Monika Ristisaar

Suur õppeklass oli muudetud vahvaks jõulumaaks, kus oli algamas etendus väikese hüperaktiivse poisi jõuluvanaootusest. Loomulikult oli poisi ema naiskodukaitsja, kellel on alati tuhat toimetust käsil ja isa kaitseliitlane, keda nädalavahetustel harva metsast välja lastakse. Väike roll oli ka Nukitsamehel, Kunksmooril ning Lottel. Minu erilised kiidusõnad lähevad siinkohal poisi osatäitjale. Super!

Laste jõulupidu
Laste jõuluetendus. Foto: Monika Ristisaar
Laste jõulupidu
Piparkookide kaunistamine Foto: Monika Ristisaar
Laste jõulupidu
Jõuluinglite meisterdamine Foto: Monika Ristisaar

Näidendi abil juhatati juba tulles eri värvi nimesiltidega varustatud lapsed osavalt eri punktides toimuvatesse tegevustesse. Kollased mingit vahvat seltskonnamängu mängima, rohelised jõuluingleid meisterdama, oran¾id puupäkapikku valmistama ning ülejäänud piparkooke kaunistama. Lisaks sai teha endale oma joonistusega külmkapimagneti, värvida jõuluteemalisi pilte ning pidada lumesõda Nukitsamehega. Tegevuste kõrvale sai pugida enda kaunistatud piparkooke ning hävitada mandariinikuhjasid.

Laste jõulupidu
Zombid ründavad mäng Foto: Monika Ristisaar
Laste jõulupidu
Nukitsamehega sai lumesõda pidada Foto: Monika Ristisaar
Laste jõulupidu
Päkapikkude meisterdamine Foto: Monika Ristisaar
Laste jõulupidu
Värvimise nurgake Foto: Monika Ristisaar

Tegutsedes möödus aeg lennates ja peagi anti teada, et märgatud on jõuluvana. Kingid varustusekotti mahutatuna seljas see tähtis mees saabuski. Osad lapsed lunastasid oma paki luuletuse, laulu või tantsukava eest, teised aga silitasid niisama jõuluvana habet, kuid pakita ei jäänud keegi. Muhe jõuluvana osutus ka populaarseks pildistamiskaaslaseks.

Laste jõulupidu
Jõuluvana saabus kingitustega Foto: Monika Ristisaar

Vahva jõulupidu päädis suure "saani" lõbusõiduga. Isegi minu tüdrukud julgesid emata sõidule minna ja pärast esimest ringi kostus "saanist" vaid üksmeelne „Veeeeeeel!“. Kui me lapsi kuulanud oleksime, kestaks sõit ilmselt siiani.

 

Suur aitäh toreda peo eest Tartu jaoskonnale!

Laste jõulupidu
Foto: Monika Ristisaar

FastLion CMS

Laste jõulupidu

Laste jõulupidu

Laste jõuluetendus Foto: Monika Ristisaar Laste jõuluetendus 8. detsembri hommikul veidi pärast kümmet laekusin ootusärevate lastega jõulupeole.

Laste jõulupidu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse