Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tänavusel Orkaanil osales üle 60 naiskodukaitsja Tänavusel Orkaanil osales üle Kaitseliidu Lääne Eesti malevate suurõppusel Orkaan osales üle 60 naiskodukaitsja Lääne, Pärnumaa ja Saaremaa ringkondadest. Naised täitsid õppusel erinevaid rolle: staabitööd, toitlustamist, formeerimist, meditsiini või olid KL üksusega metsas kaasas. Loe lisaks Saaremaa ringkonna kajastust ajalehest Meie Maa Foto: Taavi Tuisk Õppused ← Eelmine Naiskodukaitse juhid õppisid üksteiselt Järgmine → Kodanikukaitse kursuse instruktorid koolitasid end enesekaitse vallas Tänavusel Orkaanil osales üle 60 naiskodukaitsja

Tänavusel Orkaanil osales üle 60 naiskodukaitsja

11. dets. 2015

Kaitseliidu Lääne Eesti malevate suurõppusel Orkaan osales üle 60 naiskodukaitsja Lääne, Pärnumaa ja Saaremaa ringkondadest. Naised täitsid õppusel erinevaid rolle: staabitööd, toitlustamist, formeerimist, meditsiini või olid KL üksusega metsas kaasas.

Kuigi ilmaolud olid sõdurile kohased, ehk siis mitte kergete killast, siiski kommenteerisid metsast tulnud naised: „Orkaan oli vinge!“. Sellised suurõppused on parim koht oma Naiskodukaitse erialateadmised ja –oskused proovile panna.

 

Loe lisaks

 

Tänavusel Orkaanil osales üle 60 naiskodukaitsja
Foto: Taavi Tuisk

FastLion CMS

Tänavusel Orkaanil osales üle

Tänavusel Orkaanil osales üle

Kuigi ilmaolud olid sõdurile kohased, ehk siis mitte kergete killast, siiski kommenteerisid metsast tulnud naised: „Orkaan oli vinge!“ Sellised suurõppused on parim koht oma Naiskodukaitse erialateadmised ja –oskused proovile panna Kaitseliidu Lääne Eesti malevate suurõppusel Orkaan osales üle 60 naiskodukaitsja Lääne, Pärnumaa ja Saaremaa ringkondadest. Naised täitsid õppusel erinevaid rolle: staabitööd, toitlustamist, formeerimist, meditsiini või olid KL üksusega metsas kaasas.

Tänavusel Orkaanil osales üle 60 naiskodukaitsja

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse