Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja on Mirjam Trallmann Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja Naiskodukaitse Sakala ringkonna 96. aastapäeval selgus aasta naiskodukaitsja 2023 tiitli saaja - Mirjam Trallmann! Mirjam Trallmann kuulub Naiskodukaitsesse 2014. aastast. Ta juhtis tarmukalt kuus aastat Lõuna-Viljandi jaoskonda ning nüüd on Tarvastu jaoskonna aseesinaine, ta õpetab esmaabi ja sõdurioskusi ning on Sakala ringkonna evakuatsioonirühma meditsiinimeeskonna pealik. Tähtpäevad ← Eelmine Sakala ringkonna naiskodukaitsjad pidasid aastapäevapidu Järgmine → Tähistasime Tartu rahulepingu aastapäeva Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja on Mirjam Trallmann

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja on Mirjam Trallmann

Tea Raidsalu 28. nov. 2023

Naiskodukaitse Sakala ringkonna 96. aastapäeval selgus aasta naiskodukaitsja 2023 tiitli saaja - Mirjam Trallmann!
Mirjam Trallmann kuulub Naiskodukaitsesse 2014. aastast. Ta juhtis tarmukalt kuus aastat Lõuna-Viljandi jaoskonda ning nüüd on Tarvastu jaoskonna aseesinaine, ta õpetab esmaabi ja sõdurioskusi ning on Sakala ringkonna evakuatsioonirühma meditsiinimeeskonna pealik.

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja on Mirjam Trallmann
Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2023 Mirjam Trallmann Foto: Kaire Kannistu

Mirjamit on tunnustatud jaoskonna, ringkonna, keskjuhatuse, malevapealiku ja Kaitseliidu ülema tänukirjaga. Talle on omistatud Sakala maleva rinnamärk ja Naiskodukaitse Liiliaristi V klass. Ta on pälvinud 2015. aastal Sakala ringkonna aasta tulevikulootuse ja 2021. aastal aasta plaasterdaja tiitli.

"Mirjam on positiivne suhtleja ning hea meeskonnatöötaja. Temalt võib saada alati häid ideid probleemide lahendamiseks. Mirjam on kindlasti tõestanud oma kasulikkust ning vajalikkust organisatsioonis, ta on kohusetundlik ja tasakaalukas juht, kes ei karda ei vastutust ega väljakutseid," kiidab Sakala ringkonna esinaine Jane Särg.

Esinaise hinnangul on Mirjam ehe näide sellest, kuidas Naiskodukaitses leiab naine end. Naiskodukaitsjaks saades kartis ta verd, kuid pärast esmaabi baasväljaõpet ning erinevaid kursusi tegutseb Mirjam meditsiinivaldkonnas: ta on asunud ülikoolis meditsiini õppima ning panustab ringkonnas igal võimalusel teistele esmaabi õpetamisele ja ka esmaabi tagamisele. 

"Mirjam on oma senise sihikindla tegevusega  tõestanud, et  Kaitseliidu ning Naiskodukaitse tegevus on talle olulised ning sealjuures peab ka oluliseks enda arendamist, et anda suurem panus organisatsiooni," lisab Särg.

Tarvastu jaoskonna esinaise Vika Ziedsi sõnul liitus Mirjam Tarvastu jaoskonnaga, et anda jaoskonnale uus hingamine. Sellel aastal on Tarvastu jaoskonnaga liitunud juba 8 liiget.

"Alati särasilmne ja lõbus Mirjam on valmis iga kell selga tõmbama kas laigulise, evakuatsioonirühma või Naiskodukaitse piduliku vormi, et esindada ringkonda või malevat erinevatel üritustel: koormusmatkadel, õppustel või instruktorina oma teadmisi jagamas," räägib Zieds. 

Juhatuse töös iseloomustavad jaoskonna esinaise hinnangul Mirjamit järjepidevus ja korrektsus. "Mirjam on see hing, kes hoiab kätt pulsil, et asjad saaksid õigeaegselt tehtud. Tarvastu jaoskonna liikmetega imetleme Mirjamit, kes oma kahe lapse kõrvalt panustab olulisel määral Naiskodukaitse tegemistesse. Sellel aastal on ta juba panustanud 219 tundi. Oleme uhked, et meie ridades on selline vapper naine!" rõõmustab Zieds.       

FastLion CMS

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja

Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2023 Mirjam Trallmann Foto: Kaire Kannistu Mirjamit on tunnustatud jaoskonna, ringkonna, keskjuhatuse, malevapealiku ja Kaitseliidu ülema tänukirjaga Talle on omistatud Sakala maleva rinnamärk ja Naiskodukaitse Liiliaristi V klass Naiskodukaitse Sakala ringkonna 96. aastapäeval selgus aasta naiskodukaitsja 2023 tiitli saaja - Mirjam Trallmann! Mirjam Trallmann kuulub Naiskodukaitsesse 2014. aastast. Ta juhtis tarmukalt kuus aastat Lõuna-Viljandi jaoskonda ning nüüd on Tarvastu jaoskonna aseesinaine, ta õpetab esmaabi ja sõdurioskusi ning on Sakala ringkonna evakuatsioonirühma meditsiinimeeskonna pealik.

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja on Mirjam Trallmann

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse