Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala naised võitsid esimese avalike suhete ja ajaloovõistluse Sakala naised võitsid esimese Tartus, KVÜÕA matkekesuses 19. -20. septembrini peetud Naiskodukaitse üleriikliku avalike suhete ja ajaloo võistluse võitis kindlalt Sakala ringkond. Esmakordselt peetud Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloovõistlusel tuli naiskodukaitsjatel tunda nii Eesti kui ka Naiskodukaitse ajalugu, koostada meediaplaan ning pressiteade. Samuti oli vaja kodutööna valmistada värbamisplakat. ← Eelmine Viru ringkonnal valmis oma koduleht Järgmine → Väljaõppetehnoloogia kursuse raames kirjutati kaks uut kursusekava Sakala naised võitsid esimese avalike suhete ja ajaloovõistluse

Sakala naised võitsid esimese avalike suhete ja ajaloovõistluse

24. sept. 2009

Tartus, KVÜÕA matkekesuses 19.-20. septembrini peetud Naiskodukaitse üleriikliku avalike suhete ja ajaloo võistluse võitis kindlalt Sakala ringkond. Esmakordselt peetud Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloovõistlusel tuli naiskodukaitsjatel tunda nii Eesti kui ka Naiskodukaitse ajalugu, koostada meediaplaan ning pressiteade. Samuti oli vaja kodutööna valmistada värbamisplakat.

Laupäev algas orienteerumisülesandega, kus vahepunktides tuli teada Eesti ja Naiskodukaitse ajalugu, panna kokku pusle, tunda ajakirjandus¾anre. Võistlust täiendasid oma ala professionaalide koolitused meediaplaani ning pressiteate koostamisest, omandatud teadmised rakendati kohe võistlusülesannetes.
Teisel päeval hinnati kodutööna valminud NKK värbamisplakateid ja õpiti pressiteate kirjutamist.

Võiduka Naiskodukaitse Sakala ringkonna võistkonda kuulusid Lembe Lahtmaa, Kerstin Käärik, Ene Sügav ja Jane Särg. „Selle neljaliikmelise naiskonnaga võiks edaspidigi luurele minna,“ ütles võistkonna liige Lembe Lahtmaa.
Sakala naised võitsid esimese avalike suhete ja ajaloovõistluse
Näide plakativõistluselt
Tihedas konkurentsis jäi teisele kohale Läänemaa ringkond ja kolmanda koha said Pärnumaa naiskodukaitsjad.
Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus toimus esimest korda ning korraldaja oli Naiskodukaitse Tartu ringkond. 

Uudis on kokku kirjutatud ja täiendatud Naiskodukaitse ringkondade avalike suhete- ja ajaloovõitlusel pressiteate ülesandel koostatud pressiteadete põhjal.

FastLion CMS

Sakala naised võitsid esimese

Sakala naised võitsid esimese

Laupäev algas orienteerumisülesandega, kus vahepunktides tuli teada Eesti ja Naiskodukaitse ajalugu, panna kokku pusle, tunda ajakirjandus¾anre Võistlust täiendasid oma ala professionaalide koolitused meediaplaani ning pressiteate koostamisest, omandatud teadmised rakendati kohe võistlusülesannetes Tartus, KVÜÕA matkekesuses 19.-20. septembrini peetud Naiskodukaitse üleriikliku avalike suhete ja ajaloo võistluse võitis kindlalt Sakala ringkond. Esmakordselt peetud Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloovõistlusel tuli naiskodukaitsjatel tunda nii Eesti kui ka Naiskodukaitse ajalugu, koostada meediaplaan ning pressiteade. Samuti oli vaja kodutööna valmistada värbamisplakat.

Sakala naised võitsid esimese avalike suhete ja ajaloovõistluse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse