Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Väljaõppetehnoloogia kursuse raames kirjutati kaks uut kursusekava Väljaõppetehnoloogia kursuse raames kirjutati Kaitseliidu Koolis lõppeb täna pealelõunal neli nädalat väldanud Väljaõppetehnoloogia kursus, mille raames töötasid naiskodukaitsjad välja kaks uut kursust - peaaegu on valminud ja vajavad veel ainult lõplikku viimistlemist ning vastavate instantside heakskiitu ja kinnitamist Naiskodukaitse PR-kursuse kava ja Rühmaparameediku erialakursus Kaitseliidus väljaõppekava. ← Eelmine Sakala naised võitsid esimese avalike suhete ja ajaloovõistluse Järgmine → Naiskodukaitsjad tutvusid Soome riigikaitselise koolitusmudeliga Väljaõppetehnoloogia kursuse raames kirjutati kaks uut kursusekava

Väljaõppetehnoloogia kursuse raames kirjutati kaks uut kursusekava

Nele Sarrapik 24. sept. 2009

Kaitseliidu Koolis lõppeb täna pealelõunal neli nädalat väldanud Väljaõppetehnoloogia kursus, mille raames töötasid naiskodukaitsjad välja kaks uut kursust - peaaegu on valminud ja vajavad veel ainult lõplikku viimistlemist ning vastavate instantside heakskiitu ja kinnitamist Naiskodukaitse PR-kursuse kava ja Rühmaparameediku erialakursus Kaitseliidus väljaõppekava.

Naiskodukaitse on Väljaõppetehnoloogia kursusel ka varem oma kursusekavasid kirjutanud, aga seekordne kursus oli erakordne selle poolest, et viiest väljatöötatud kursusekavast tervelt kaks on naiskodukaitsjate loodud. Kursusel osalesid õppuritena kolm Naiskodukaitse instruktorit, Naiskodukaitse esinaise asetäitja ja üks vabatahtlik tegevliige ning instruktorina samuti üks ringkonna instruktor.

Täna pealelõunal kõrge komisjoni ees esitletav Naiskodukaitse PR-kursus on tõhus ja ammuoodatud täiendus Naiskodukaitse erialasesse väljaõppesse. Kursus on mõeldud ringkonna PR-gruppide liikmetele, esinaistele, juhatuse liikmetele ja ringkonna instruktoritele andmaks neile vajalikke teadmisi meediasuhtlusest, mainekujundusest, sisekommunikatsioonist ja ajaloo jäädvustamisest. Pilootkursus vastvalminud kursusekava põhjal viiakse läbi juba natuke rohkem kui kuu aja pärast.
Väljaõppetehnoloogia kursuse raames kirjutati kaks uut kursusekava
Pildil on parameedikute töögrupp oma juhendajaga. Vasakult: töötervishoiuarst vabatahtlik naiskodukaitsja Varju Vaher, grupi juhendaja KL Kooli NKK koolitusspetsialist Nele Sarrapik, NKK esinaise asetäitja Kersti Podmo¹enski ja KV Logistikakeskuse Tervisekeskuse Meditsiiniväljaõppekeskuse parameedikute väljaõppejaoskonna ülem ltn Elle Jürgenson. Pildi autor n-ltn Deiv Bogens.
Rühmaparameediku erialakursus Kaitseliidus töötati välja küll Naiskodukaitse ja Kaitseväe Logistikakeskuse Tervisekeskuse väljaõppeosakonna ühise panuse tulemusena, aga mõeldud on see kogu Kaitseliidule. Tegemist on pika ja vaevarikka kursusega, mis koosneb kaugõppest, paljudest statsionaarõppe nädalavahetustest ja õppepraktikast kiirabijaamas. Kuigi tegu on eelnevalt palju ettevalmistusi nõudva kursusega ja väljaõppekava kinnitamiseni tuleb käia veel pikk tee, on siiski õrn lootus, et esimesed Kaitseliidu enda koolitatud rühmaparameedikud alustavad oma õpinguid juba aastal 2010.
Mõlemad väljatöötatud kursused on Kaitseliidu Kooli egiidialused kursused, mis tähendab seda, et Kaitseliidu Kool tagab kursuse hea taseme ja kvaliteedi ning kursuse lõpetanutele antakse Kaitseliidu Kooli tunnistus.

FastLion CMS

Väljaõppetehnoloogia kursuse raames kirjutati

Väljaõppetehnoloogia kursuse raames kirjutati

Naiskodukaitse on Väljaõppetehnoloogia kursusel ka varem oma kursusekavasid kirjutanud, aga seekordne kursus oli erakordne selle poolest, et viiest väljatöötatud kursusekavast tervelt kaks on naiskodukaitsjate loodud Kursusel osalesid õppuritena kolm Naiskodukaitse instruktorit, Naiskodukaitse esinaise asetäitja ja üks vabatahtlik tegevliige ning instruktorina samuti üks ringkonna instruktor Kaitseliidu Koolis lõppeb täna pealelõunal neli nädalat väldanud Väljaõppetehnoloogia kursus, mille raames töötasid naiskodukaitsjad välja kaks uut kursust - peaaegu on valminud ja vajavad veel ainult lõplikku viimistlemist ning vastavate instantside heakskiitu ja kinnitamist Naiskodukaitse PR-kursuse kava ja Rühmaparameediku erialakursus Kaitseliidus väljaõppekava.

Väljaõppetehnoloogia kursuse raames kirjutati kaks uut kursusekava

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse