Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Persoonilugu Persoonilugu Persoonilugu kõige kauem Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas olnud liikmega. Ester Parts on Antsla jaoskonna liige alates aastast 2004. novembril toimus Võru Maleva patrullvõistlus ''Käve üle küngastõ 2023'' Järgmine → Meie juhid Värskas Persoonilugu

Persoonilugu

17. nov. 2023

Persoonilugu kõige kauem Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas olnud liikmega. Ester Parts on Antsla jaoskonna liige alates aastast 2004.

Persoonilugu
Pilt: Ester Partsi erakogust.

Olen Ester Parts.

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna  ridadesse kuulun aastast 2004. Info sain vallast ja vastuvõtjateks olid Sirje Lill, Marje Kangro ja Tiina Lepp. Koolitustest olen läbinud staabiassistendi ja side väljaõppe. Olen abiks olnud toitlustamisel.

Kahjuks aja puudumisel  olen eemal olnud tegevustest ja koolitustest.

Elukutselt olen sotsiaalhooldaja, hooldusõde. Hooldusvanem ilma vanemliku hooleta jäänud neljale tüdrukule ja praegu kasvab peres 15 aastane tüdruk. Tegelenud 2006 aastast suvekuudel erivajadustega laste ja lastekodulastega. Organisatsioon on andnud enesekindlust, laiendanud silmaringi, olen saanud juurde teadmisi ja oskusi, mida kasutan oma igapäevaelus. Olen panustanud ka ühiskonda. Minu vanavanaisa käis sõjakoolis Leningradis, oli sõjaväelane.

Lõpetuseks psühholoogia professori  öeldud mõtted: „Kogemuse tuum on katsetamine, läbiproovimine ja  juurde õppimine. Kogemus eeldab vaevanägemist“.

Järgmine →
Meie juhid Värskas

FastLion CMS

Persoonilugu

Persoonilugu

Pilt: Ester Partsi erakogust Olen Ester Parts Persoonilugu kõige kauem Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas olnud liikmega. Ester Parts on Antsla jaoskonna liige alates aastast 2004.

Persoonilugu

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse