Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Paastumaarjapäeva tähistamine Paastumaarjapäeva tähistamine 25. märtsil kutsub Pihtla jaoskond endaga koos paastumaarjapäeva tähistama. php NB! Nagu kõigil naistepühadel, nii pidid ka maarjapäeval naistepeole või selle lähedusse sattunud mehed naistele välja tegema ;) Meenutus 2013 Paastumaarjapäeva tähistamisest ← Eelmine Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2013 on Angela Au Järgmine → Vilsandi talvematk Paastumaarjapäeva tähistamine

Paastumaarjapäeva tähistamine

Eve Tuisk

25. märtsil kutsub Pihtla jaoskond endaga koos paastumaarjapäeva tähistama.

Paastumaarjapäeva tähistamine

Oodatud on kõik huvilised - nii NKK liikmed kui ka meie tegevusest huvitatud :) Seega - tule ise ja võta ema/tütar/sõbranna ka kaasa. Oma võimalikust osalemisest ole hea ja anna meile märku Facebooki vahendusel. Teame siis pannkoogi materjali varuda :)

Paastumaarjapäeva traditsioonidega saad tutvuda siin: http://www.folklore.ee/Berta/tahtpaev-maarjapaev.php

NB! Nagu kõigil naistepühadel, nii pidid ka maarjapäeval naistepeole või selle lähedusse sattunud mehed naistele välja tegema ;)

Paastumaarjapäeva tähistamine
Meenutus 2013 Paastumaarjapäeva tähistamisest
Järgmine →
Vilsandi talvematk

FastLion CMS

Paastumaarjapäeva tähistamine

Paastumaarjapäeva tähistamine

Oodatud on kõik huvilised - nii NKK liikmed kui ka meie tegevusest huvitatud :) Seega - tule ise ja võta ema/tütar/sõbranna ka kaasa Oma võimalikust osalemisest ole hea ja anna meile märku Facebooki vahendusel 25. märtsil kutsub Pihtla jaoskond endaga koos paastumaarjapäeva tähistama.

Paastumaarjapäeva tähistamine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse