Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
OLE VALMIS! äppi lisandus Vägivallatu võitluse teemaplokk OLE VALMIS! äppi lisandus Tänasest saab nutirakenduse „Ole valmis!“ kaudu ülevaate vägivallatu võitluse olemusest ja selle rakendamise erinevatest meetoditest. Materjal jõudis äppi Naiskodukaitse ja Kaitseliidu kooli koostöös. aasta tegu'' tiitli Järgmine → Naiskodukaitsjana reservohvitseri kursusel OLE VALMIS! äppi lisandus Vägivallatu võitluse teemaplokk

OLE VALMIS! äppi lisandus Vägivallatu võitluse teemaplokk

23. veebr. 2023

Tänasest saab nutirakenduse „Ole valmis!“ kaudu ülevaate vägivallatu võitluse olemusest ja selle rakendamise erinevatest meetoditest. Materjal jõudis äppi Naiskodukaitse ja Kaitseliidu kooli koostöös.

OLE VALMIS! äppi lisandus Vägivallatu võitluse teemaplokk

„Vägivallatu võitlus ehk tsiviilvastupanu okupatsiooni korral on sama oluline kui relvastatud võitlus. Vastupanu meetodite üldrahvalik tundmine ja vastavas olukorras rakendamine tugevdab ühiskonna vastupidavust ja õõnestab vastase püüdlusi kontrolli saavutada,“ toonitas teema olulisust Kaitseliidu kooli pealik major Rene Toomse.

 

„Ole valmis!“ nutirakendus on üks oluline osa Eestis välja antud ametlike käitumisjuhiste kampaaniast elanike teavitamisel. Eesti riigi üks prioriteete on suurendada meie inimeste teadlikkust sellest, kuidas oleks mõistlik kriisi ajal käituda ning millisel moel igaüks saaks ennast, oma lähedasi ja vara kaitsta ning „Ole valmis!“ rakendusel on selles suur roll kanda.

 

„Ole valmis!“ nutirakenduse andis välja Naiskodukaitse 2018. aasta kevadel. Rakendus sisaldab riiklikke käitumisjuhiseid erinevateks kriisiolukordadeks, esmaabiõpetusi ning võimalust oma kodust valmisolekut interaktiivselt testida, rakenduse kaudu vajalikele numbritele helistada ja ka oma küberhügieeni teadmisi e-kursusel täiendada ja testida.

 

Laadi alla OLE VALMIS! rakendus App Store'ist või Google Play poest.

FastLion CMS

OLE VALMIS! äppi lisandus

OLE VALMIS! äppi lisandus

„Vägivallatu võitlus ehk tsiviilvastupanu okupatsiooni korral on sama oluline kui relvastatud võitlus Vastupanu meetodite üldrahvalik tundmine ja vastavas olukorras rakendamine tugevdab ühiskonna vastupidavust ja õõnestab vastase püüdlusi kontrolli saavutada,“ toonitas teema olulisust Kaitseliidu kooli pealik major Rene Toomse Tänasest saab nutirakenduse „Ole valmis!“ kaudu ülevaate vägivallatu võitluse olemusest ja selle rakendamise erinevatest meetoditest. Materjal jõudis äppi Naiskodukaitse ja Kaitseliidu kooli koostöös.

OLE VALMIS! äppi lisandus Vägivallatu võitluse teemaplokk

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse