Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaks naiskodukaitsjat pälvisid Kaitseliidu ''2022. aasta tegu'' tiitli Kaks naiskodukaitsjat pälvisid Kaitseliidu Kaitseliidu tegevuse taastamise 33. aastapäeval andis Kaitseliidu ülem brigaadikindral Riho Ühtegi Järvakandis kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele aasta teo tunnustusena üle hinnalised kingitused, Kaitseliidu kuldmündid. ← Eelmine Aasta naiskodukaitsja 2022 on Kristi Randla Järgmine → OLE VALMIS! äppi lisandus Vägivallatu võitluse teemaplokk Kaks naiskodukaitsjat pälvisid Kaitseliidu ''2022. aasta tegu'' tiitli

Kaks naiskodukaitsjat pälvisid Kaitseliidu ''2022. aasta tegu'' tiitli

17. veebr. 2023

Kaitseliidu tegevuse taastamise 33. aastapäeval andis Kaitseliidu ülem brigaadikindral Riho Ühtegi Järvakandis kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele aasta teo tunnustusena üle hinnalised kingitused, Kaitseliidu kuldmündid.

Kaks naiskodukaitsjat pälvisid Kaitseliidu ''2022. aasta tegu'' tiitli
Foto Kätlin Talu

Konkursile esitati kokku 16 tegu, millest hindamiskomisjon valis välja viis. Aasta teo valimisel lähtus hindamiskomisjon järgmistest kriteeriumidest: eriline edu, vajalik ja kordaläinud suurüritus, oluline ehitis või loominguline saavutus, paik või asi, mida võib pidada 2022. aasta teoks.

 

„Üks korralik vabatahtlik organisatsioon saab olla edukas siis kui selle liikmed võtavad kätte ja teevad ära, selle asemel et oodata kui nende eest tehakse ja aasta teoga tunnustamegi neid tegijad, kes tegid ära ning on sellega teistele eeskujuks,“ ütles Kaitseliidu ülem brigaadikindral Riho Ühtegi.

 

„Aasta tegu 2022“ tiitel anti teiste hulgas välja kahele naiskodukaitsjale:

* Signe Viggor Tartu ringkonnast: laskespordi edendamise eest Tartu ringkonnas.

* Annely Koolmann Tallinna ringkonnast: organisatsiooniõpetuse ja välitoitlustuse instruktor ning Tallinna ringkonna kõige aktiivsem esinaine.

 

Lisaks said tiitli ka kaitseliitlane Sven Ernesaks, Noorte Kotkaste rühmapealik Sander Kukk ning kaitseliitlane Arpo Kullerkupp. Loe lisa Kaitseliidu kodulehelt.

 

Aasta teo nominente saavad esitada kõik Kaitseliidu liikmed ning sel korral esitati 16 tegu koos 19 tegijaga. Esitatutest tegi valiku ning tegi ettepanekud Kaitseliidu ülemale 10-liikmeline komisjon, mida juhib Kaitseliidu peastaabi ülem ning kuhu kuuluvad nais- ja noorteorganisatsioonide ja maakaitseringkondade esindajad ja Kaitseliidu veebel.

 

Kaitseliit hakkas aasta tegu välja kuulutama ülemöödunud aastal. Iga auhinnaga pärjatu saab mälestuseks Kaitseliidu logoga kuldmündi, millel on olemas nii reaalne väärtus, kuid mille emotsionaalne ning numismaatiline väärtus on peaaegu hindamatu.

FastLion CMS

Kaks naiskodukaitsjat pälvisid Kaitseliidu

Kaks naiskodukaitsjat pälvisid Kaitseliidu

Foto Kätlin Talu Konkursile esitati kokku 16 tegu, millest hindamiskomisjon valis välja viis Aasta teo valimisel lähtus hindamiskomisjon järgmistest kriteeriumidest: eriline edu, vajalik ja kordaläinud suurüritus, oluline ehitis või loominguline saavutus, paik või asi, mida võib pidada 2022 Kaitseliidu tegevuse taastamise 33. aastapäeval andis Kaitseliidu ülem brigaadikindral Riho Ühtegi Järvakandis kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele aasta teo tunnustusena üle hinnalised kingitused, Kaitseliidu kuldmündid.

Kaks naiskodukaitsjat pälvisid Kaitseliidu ''2022. aasta tegu'' tiitli

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse