Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja 2024 Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja 2024 – Kaisa Sikk Aitäh sulle Kaisa, et panustad Naiskodukaitses! Varasemad tuletoojad Võrumaal: 2023 Eleri Dräbtsinski ja Toomas Saamo (kriteeriume sel aastal ette ei antud) 2022 Kodutütar Lisette Must ja noortejuht Jana Kähr 2021 Iseseisvuse taastamise eakaaslased Kaisa Niilo ja Ainar Sadonski 2020 Noorte Kotkaste juht Elen Tamm ja parim noorkotkas Jarko Nassar 2019 Sportlane Ülle Hollo 2018 Põlvkondade järjepidev osalemine Inga ja Kertu Niit, Jüri ja Kristjan Kiidron 2017 Kodutütarde juht Merike Niitmets ja Noorte Kotkaste juht Aivar Mägise 2016 Kodutütar Liis Kikas ja noorkotkas Artur Vodi 2015 Naiskodukaitse tegevuse taastaja Marje Kangro ja Kaitseliidu taastaja Aivar Kroonmäe 2014 Kaitseliidu tegevusega sidunud pereliikmed Marina ja Marek Kõva 2013 Kodutütardest ja noorkotkastest välja kasvanud naiskodukaitsja Heleen Vene ja Kaitseliidu liige Aivar Voronov 2012 Aasta naiskodukaitsja Ludmilla Kordemets 2011 Kaitseliidu Kooli edukaim kursuslane 2010 Kaitseliidu üksuse pealik Sven Kask ← Eelmine Mai Võrumaa ringkonnas Järgmine → Maakaitsepäev Võrumaa ringkonnas Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja 2024

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja 2024

Ruth Maadla 26. juunil 2024

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja 2024 – Kaisa Sikk

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja 2024
Kaisa. Pildistas Ruth Maadla
Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja 2024
Ain Pajo ja Kaisa Sikk. Pildistas Ruth Maadla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Igal aastal valitakse  igast Kaitseliidu malevast  kaks tuletoojat. Valik tehakse erinevate kriteeriumite alusel, näiteks Noorte Kotkaste 90nda aastapäeva aastal olid tuletoojateks Noorte Kotkaste rühmapealik ja noorkotkas. Tänavu tõid tule maakondadesse malevate ja ringkondade parimad laskurid. Ja kui mõtleme laskmisvõistlustele NKK Võrumaa ringkonnas, siis esimese kolme parima laskja hulgas on alati Kaisa Sikk.

Kaisa on olnud Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tegevliige üle kaheksa aasta. Naiskodukaitse tegevustest sai kohe alguses Kaisa lemmikuks laskmine. Eriti pühendunud on ta sportpüssiga laskmisele, milles ta  saavutas eelmisel aastal ka  Kaitseliidu laskurklasside kõige kõrgema laskurklassi tulemuse, Esiküti tiitli. 2020. a omandas Kaisa Kaitseliidu kaudu sportpüssi treeneri paberid ja 2021. a alustasime igakuisete sportpüssi lasketreeningutega Põlva lasketiirus. Kahjuks jäi see plaan seoses Covidi ja KL üldise tiheda tegevusplaaniga täielikult ellu viimata, aga ühel hetkel proovime kindlasti uuesti. Kuigi Kaisa lemmik laskevahendiks on sportpüss, ei ütle ta ei ka sõjapüssi või -püstoli laskmistele. Millal iganes on vaja Kaitseliidu või Naiskodukaitse laskmisvõistlustele välja minna, on Kaisa alati valmis. See, kui vabatahtlik leiab oma pere ja töö kõrvalt aega, et millessegi maksimaalselt panustada, motiveerib ka instruktorit veelgi rohkem pingutama.

Kaisa võtab alati osa Kaitseliidu erinevatest spordiga seotud väljakutsetest, näiteks “Kaitseliit Kuule!” või “Kaitseliit suusatama!”. Laskespordi kõrval on Kaisa leidnud aega panustamiseks ka jaoskonna tasandil revisjonikomisjoni juhina. Kaisa ametikoht on aga formeerimise toe sihtüksuses.

Kaisa on alati positiivne ja teotahet täis, nagu üks Naiskodukaitsja ikka olema peabki. Kaisa on leidnud meie organisatsioonis oma niši. On tore, kui liikmed leiavad NKK mitmekesistes tegevustes oma lemmiksuuna, sest oma tugevustega saab igaüks esindada meie organisatsiooni parimal moel.

Aitäh sulle Kaisa, et panustad Naiskodukaitses!

 

Varasemad tuletoojad Võrumaal:

2023 Eleri Dräbtsinski ja Toomas Saamo (kriteeriume sel aastal ette ei antud)

2022 Kodutütar Lisette Must ja noortejuht Jana Kähr
2021 Iseseisvuse taastamise eakaaslased Kaisa Niilo ja Ainar Sadonski
2020 Noorte Kotkaste juht Elen Tamm ja parim noorkotkas Jarko Nassar 
2019 Sportlane Ülle Hollo
2018 Põlvkondade järjepidev osalemine Inga ja Kertu Niit, Jüri ja Kristjan Kiidron
2017 Kodutütarde juht Merike Niitmets ja Noorte Kotkaste juht Aivar Mägise
2016 Kodutütar Liis Kikas ja noorkotkas Artur Vodi
2015 Naiskodukaitse tegevuse taastaja Marje Kangro ja Kaitseliidu taastaja Aivar Kroonmäe
2014 Kaitseliidu tegevusega sidunud pereliikmed Marina ja Marek Kõva
2013 Kodutütardest ja noorkotkastest välja kasvanud naiskodukaitsja Heleen Vene ja Kaitseliidu liige Aivar Voronov
2012 Aasta naiskodukaitsja Ludmilla Kordemets 
2011 Kaitseliidu Kooli edukaim kursuslane 
2010 Kaitseliidu üksuse pealik Sven Kask

 

FastLion CMS

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja

Kaisa Pildistas Ruth Maadla Ain Pajo ja Kaisa Sikk Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja 2024 – Kaisa Sikk

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tuletooja 2024

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse