Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mälestuspäevast Mälestuspäevast NKK Tallinna ringkond tähistas Naiskodukaitse mälestuspäeva 22. aprillil Eesti Ajaloomuuseumis Maarjamäel. Mälestuspäeval osalejad Ajalugu Tähtpäevad ← Eelmine Killuvestid, üllatus separatistide laagris, agressiivsed vangivalvurid, sillaehitustiim ning alajahtumise kontrollpunkt ehk maailma parim naiskond Järvamaad vallutamas Järgmine → Meisterlik meisterdamine Mälestuspäevast

Mälestuspäevast

Merike Jürjo 24. mail 2018

NKK Tallinna ringkond tähistas Naiskodukaitse mälestuspäeva 22. aprillil Eesti Ajaloomuuseumis Maarjamäel.

Koos tutvuti Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks avatud näitusega „Minu vaba riik“, mis avab meie riigi ajaloo temale omases nii keerulises ja huvipakkuvas võtmes. Üritus lõppes traditsioonilise ühise kohvilauaga.

 

Üritusel osales pea 30 NKK Tallinna ringkonna liiget kõigist jaoskondadest ja see korraldati Põhja ja Toompea jaoskondade koostööna.

 

NKK mälestuspäeva traditsioon algatati 1998. aasta aprillikuus, selleks et meenutada stalinlikes repressioonides kannatanud ja hukatud naiskodukaitsjaid.

Mälestuspäevast
Mälestuspäeval osalejad

FastLion CMS

Mälestuspäevast

Mälestuspäevast

Koos tutvuti Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi 100 sünnipäevaks avatud näitusega „Minu vaba riik“, mis avab meie riigi ajaloo temale omases nii keerulises ja huvipakkuvas võtmes NKK Tallinna ringkond tähistas Naiskodukaitse mälestuspäeva 22. aprillil Eesti Ajaloomuuseumis Maarjamäel.

Mälestuspäevast

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse