Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Loteriipiletid läksid kui soojad saiad Loteriipiletid läksid kui soojad Aasta lõpus on väga tavapärane erinevate heategevusprojektide läbiviimine. Ei saanud ka meie teisiti. Juba mitmendat korda korraldasid Saaremaa naiskodukaitsjad maleva aastalõpupeol heategevusloterii. Selleaastane tulu – 250 eurot – läheb Randvere Tööõppekeskusega ühise ürituse korraldamiseks. Loteriipileteid osteti suure õhinaga! Foto: Kadri Paomees ← Eelmine Otsitakse saarlasi ja muhulasi Järgmine → Õnneks on meil olemas meie inimesed Loteriipiletid läksid kui soojad saiad

Loteriipiletid läksid kui soojad saiad

Eve Tuisk, Saaremaa rk 27. dets. 2015

Aasta lõpus on väga tavapärane erinevate heategevusprojektide läbiviimine. Ei saanud ka meie teisiti. Juba mitmendat korda korraldasid Saaremaa naiskodukaitsjad maleva aastalõpupeol heategevusloterii. Selleaastane tulu – 250 eurot – läheb Randvere Tööõppekeskusega ühise ürituse korraldamiseks.

Loteriipiletid läksid kui soojad saiad
Ise tehtud, hästi tehtud! Loteriiauhindade valmimisele aitasid kaasa ka padjaklubi tegusad naised! Foto: Eve Tuisk

Mis see on?

Heategevusloterii on juba mitmeaastane traditsioon, kus Saaremaa naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased „katavad“ ise loteriilaua ja lunastavad peoõhtul loteriipileti. Sel aastal täitsid uhket lauda sepistatud küünlajalad, lapipadjad, ehted, käsitööhelkurid, erinevad buff'id, isetehtud hoidised, termokruusid ja palju-palju muud.

 

 

 

 

Miks me seda teeme?

Kui varasemalt oleme heategevusloterii tuluga toetanud meie koostööpartnerit laste ja naiste varjupaika Laurits, siis sel aastal tuli muutustetuules oleva Lauritsa asemele leida uus koostööpartner. Selleks osutus juhuse tahtel Randvere Tööõppekeskus, kes enne jõule tuli välja mõttega korraldada ühine üritus Naiskodukaitse, Kaitseliidu, Noorte Kotkaste ja Kodutütardega. Ehkki esialgne mõte oligi tähistada jõule kuidagi teistmoodi, läks jõuluaeg kiirelt mööda ning koostööprojekt lükkus uude aastasse.

 

Kust on traditsioon pärit?

Väljaandest „Naiskodukaitse 1925-1933“ võib lugeda, kuidas 1925. aasta jaanuarikuus oli käimas kibe töö – samaaegselt vabariigi aastapäevapeo ettevalmistustega organiseeriti käsitööõhtuid, millel valminud esemed läksid loterii-allegrii korraldamiseks. Sealt saadud tulu otsustati kasutada langenud saarlaste mälestussamba heaks.

Loteriipiletid läksid kui soojad saiad
Loteriipileteid osteti suure õhinaga! Foto: Kadri Paomees

FastLion CMS

Loteriipiletid läksid kui soojad

Loteriipiletid läksid kui soojad

Ise tehtud, hästi tehtud! Loteriiauhindade valmimisele aitasid kaasa ka padjaklubi tegusad naised! Foto: Eve Tuisk Mis see on? Heategevusloterii on juba mitmeaastane traditsioon, kus Saaremaa naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased „katavad“ ise loteriilaua ja lunastavad peoõhtul loteriipileti Sel aastal täitsid uhket lauda sepistatud küünlajalad, lapipadjad, ehted, käsitööhelkurid, erinevad buff 'id, isetehtud hoidised, termokruusid ja palju-palju muud Aasta lõpus on väga tavapärane erinevate heategevusprojektide läbiviimine. Ei saanud ka meie teisiti. Juba mitmendat korda korraldasid Saaremaa naiskodukaitsjad maleva aastalõpupeol heategevusloterii. Selleaastane tulu – 250 eurot – läheb Randvere Tööõppekeskusega ühise ürituse korraldamiseks.

Loteriipiletid läksid kui soojad saiad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse