Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Otsitakse saarlasi ja muhulasi Otsitakse saarlasi ja muhulasi 15. detsembril sai suur osa Saaremaa ajateenijaid kätte soojad sokid koos magusate ja südamlike soovidega. Tervitusi käisid viimas Naiskodukaitse Saaremaa ringonna esinaine Mare Kirr, Orissaare jaoskonna esinaine Anneli Pitk ja instruktor Piret Paomees. aastapäeva Järgmine → Loteriipiletid läksid kui soojad saiad Otsitakse saarlasi ja muhulasi

Otsitakse saarlasi ja muhulasi

Piret Paomees 16. dets. 2015

15. detsembril sai suur osa Saaremaa ajateenijaid kätte soojad sokid koos magusate ja südamlike soovidega. Tervitusi käisid viimas Naiskodukaitse Saaremaa ringonna esinaine Mare Kirr, Orissaare jaoskonna esinaine Anneli Pitk ja instruktor Piret Paomees.

Otsitakse saarlasi ja muhulasi
Foto: Piret Paomees
Otsitakse saarlasi ja muhulasi
Foto: Piret Paomees

Esimene sihtkoht oli Vahipataljon, kus meid olid ees ootamas 22 noormeest, kes kohe oma sokid kätte said. Saarlasi on seal aega teenimas veelgi. Nende sokid ootavad väeosas. Seni kuni mereväebaasi ajateenijad kogunesid, said varased päkapikud tuttavaks hoonega, kuhu Vahipataljon kolinud on. Varasematel aastatel ka sokke jagamas käinud Anneli sõnul on muudatus märgatav. Õhku ja ruumi on rohkem. Ekskursiooni lõppedes olid kohale jõudnud ka mereväebaasis teenivad noormehed. Paraku ei saanud ka sealt kohale tulla kõik saarlased, kuid kaasmaalased lubasid kindlasti nende saadetise kohale viia.

 

Kui Tallinnas sokid jagatud, oli aeg suunduda Ämarisse, kus meid võtsid vastu kaks NATO hävitajat, mis just õhku olid tõusnud. Tunne oli kui peaministri reklaamklipis. :)

Ka seal juba oodati meid. Ligi 30 noormehe suust kõlasid selgelt ja valjult tänusõnad kõikidele kudujatele. Kuna samal ajal toimus kõrvalhoones parameedikute eksam, siis pakuti meile võimalust neid otse sinna üllatama minna. Eksam toimus rotatsiooni korras ehk grupid olid hoones laiali. Edasi toimus kõik nagu kuskil filmis – meie teejuht liikus ühest eksamipunktist teise ning kui noormehed olid rivistatud, kõlas küsimus, kas siin saarlasi või muhukaid on. Õnneks nii mõnegi leidsime. Esimesest ehmatusest üle saades olid nad sokkide üle väga õnnelikud.

 

Kuna päevas on siiski limiteeritud arv tunde, siis kahjuks me sel päeval Logistikapataljoni ja Kuperjanovi jalaväepataljoni ei jõudnud, kuid kinnitame, et ka nendesse jõuavad sokid peagi. Keegi kodusoojadest sokkidest ilma ei jää!

 

Sokikampaaniat korraldavad Naiskodukaitse Saaremaa ringkond koostöös Kadi raadio ja ajalehega Saarte Hääl. Juba seitsmendat korda kingitakse kõigile Saare maakonnast pärit ajateenijatele jõuluks kodusaarel kootud villased sokid. Mõttele kinkida saarlastest sõduritele jõuluks soojad sokid, tuli Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna kauaaegselt esinaiselt Rita Loelilt.

 

Rohkem pilte leiab Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna Facebooki galeriist

Otsitakse saarlasi ja muhulasi
Foto: Piret Paomees

FastLion CMS

Otsitakse saarlasi ja muhulasi

Otsitakse saarlasi ja muhulasi

Foto: Piret Paomees Foto: Piret Paomees Esimene sihtkoht oli Vahipataljon, kus meid olid ees ootamas 22 noormeest, kes kohe oma sokid kätte said Saarlasi on seal aega teenimas veelgi 15. detsembril sai suur osa Saaremaa ajateenijaid kätte soojad sokid koos magusate ja südamlike soovidega. Tervitusi käisid viimas Naiskodukaitse Saaremaa ringonna esinaine Mare Kirr, Orissaare jaoskonna esinaine Anneli Pitk ja instruktor Piret Paomees.

Otsitakse saarlasi ja muhulasi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse