Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Linnaorineteerumine Linnaorineteerumine ← Eelmine Aasta tähtsaim koosolek Järgmine → BVÕ sõdurioskuste moodul Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas Linnaorineteerumine

Linnaorineteerumine

Merlit Aldo¹in 18. märtsil 2015

Naiskodukaitse Võrumaa ringkond korraldab 20.aprillil kell 18.00-20.00 Südamenädala raames "Sinu sammud loevad" Võru linnas linnaorienteerumise.

 

Linnaorienteerumist aitab läbi viia Võru orienteerumisklubi „OK VÕRU“. Algus ja lõpp on Võru spordihoone juurest aadressil Räpina mnt 3a (kohe Kagukeskuse kõrval). Tegemist on valikorienteerumisega ning rada on aega läbida täpselt 2h. Osaleda saab nii individuaalselt kui ka võistkondlikult. Võistkonda kuulub kolm 15-64-aastast inimest. Võru linna orienteerumine on mõeldud tööealisele elanikkonnale.

 

Igale raja läbinule on kingituseks meene ning parimatele on auhinnad nii individuaalses kui ka võistkondlikus arvestuses.

 

Sellel aastal tähistatakse Eestis juba 23ndat korda südamenädalat. Seekordne südamenädal "Sinu sammud loevad" toimub 20-26.aprill 2015. Südamenädala läbiviimist rahastatakse osaliselt Euroopa sotsiaalfondist programmi "Tervislikke valikuid toetavad meetmed 2013-2014" raames.

 

Võru linnaorienteerumise projektimeeskonda kuuluvad Merlit Aldošin, Kaisa Sikk, Anu Maask ja Jaanika Sild. Täpsem info ürituse kohta Merlit Aldošinilt, telefonil 5284474 või merl[no-Smpam)it@naiskodukaitse.ee" target="_blank">

 

Naiskodukaitse on Eesti suurim naisorganisatsioon, kus leidub harivat ja väljakutseterohket tegevust igale naisele.

 

Täpsem ürituse info ilmub Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna Facebooki lehel ning linna teadete tahvlitel aprilli alguses.

FastLion CMS

Linnaorineteerumine

Linnaorineteerumine

Naiskodukaitse Võrumaa ringkond korraldab 20 aprillil kell 18

Linnaorineteerumine

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse