Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuressaare Gümnaasiumi töötajad koondusid akadeemilisse jaoskonda Kuressaare Gümnaasiumi töötajad koondusid Reedel, 1. märtsil loodi Kuressaare Gümnaasiumi talveaias Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna akadeemiline jaoskond, mille liikmeks astusid kümme KG töötajat ning puuetega koja sotsiaaltöötaja Juta Levin. ← Eelmine Saarlastel käisid külas soomlased Järgmine → Tassimeisterdamine Kuressaare Gümnaasiumi töötajad koondusid akadeemilisse jaoskonda

Kuressaare Gümnaasiumi töötajad koondusid akadeemilisse jaoskonda

Eve Tuisk 3. märtsil 2013

Reedel, 1. märtsil loodi Kuressaare Gümnaasiumi talveaias Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna akadeemiline jaoskond, mille liikmeks astusid kümme KG töötajat ning puuetega koja sotsiaaltöötaja Juta Levin.

Idee algatajaks ja jaoskonna loomise eestvedajaks oli kooli vene keele õpetaja ja ringkonna kauaaegne esinaine Ellen Kask. Tema sõnul on akadeemilise jaoskonna loomine justkui väike kingitus Kuressaare linna 450. juubeliks ja Kuressaare Gümnaasiumi 35. sünnipäevaks.

Kaheksa uut NKK liiget andsid ka naiskodukaitsja tõotuse: Katrin Keso-Vares, Kaja Puck, Kristel Salumaa, Raina Tiidovee, Reet Välisson, Külli Mänd, Maili Rasva ja Juta Levin. NKK liikmeks astusid ka Sirje Kereme, Sirje Mehik ja Maret Martinson, kes saavad oma tõotuse anda järgmisel pidulikul üritusel. Akadeemilisse jaoskonda läksid teistest jaoskondadest üle ka Ellen Kask, Mare Kirr, Ene Kallas ja Irina Mägi. Seega on jaoskond hetkel 15-liikmeline.

Värskeid naiskodukaitsjaid olid pidulikule asutamiskoosolekule tervitama tulnud Kaitseliidu Saaremaa maleva pealik kolonelleitnant Kristjan Moora ning Kuressaare Gümnaasiumi direktor Toomas Takkis.

Pidulikule tõotuseandmisele ja tervituskõnedele järgnes juba ka töine osa, kus valiti akadeemilise jaoskonna juhatus järgmises koosseisus:

1. Ellen Kask – esinaine,
2. Mare Kirr – aseesinaine,
3. Maili Rasva – juhatuse liige,
4. Kaja Puck – juhatuse liige,
5. Katrin Keso-Vares – juhatuse liige,
6. Külli Mänd – asendusliige.

Kuressaare Gümnaasiumist kuuluvad Naiskodukaitse ridadesse veel ka Siivi Kaasik (Valjala jaoskond) ja Eve Tuisk (Pihtla jaoskond).

Kuressaare Gümnaasiumi töötajad koondusid akadeemilisse jaoskonda
Järgmine →
Tassimeisterdamine

FastLion CMS

Kuressaare Gümnaasiumi töötajad koondusid

Kuressaare Gümnaasiumi töötajad koondusid

Idee algatajaks ja jaoskonna loomise eestvedajaks oli kooli vene keele õpetaja ja ringkonna kauaaegne esinaine Ellen Kask Tema sõnul on akadeemilise jaoskonna loomine justkui väike kingitus Kuressaare linna 450 Reedel, 1. märtsil loodi Kuressaare Gümnaasiumi talveaias Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna akadeemiline jaoskond, mille liikmeks astusid kümme KG töötajat ning puuetega koja sotsiaaltöötaja Juta Levin.

Kuressaare Gümnaasiumi töötajad koondusid akadeemilisse jaoskonda

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse