Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kolm ühes Kolm ühes Juba pikka aega on Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna koostööpartneriteks Politsei- ja Piirivalveamet ja Võrumaa Naiste Varjupaik. Järgmine → Maakaitsepäev Võrus Kolm ühes

Kolm ühes

Anu Jõgeva 17. juunil 2012

Juba pikka aega on Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna koostööpartneriteks Politsei- ja Piirivalveamet ja Võrumaa Naiste Varjupaik.

Kolme koostööna toimus märtsis projekt „Ei vägivallale“ . Üldeesmärgiks oli vägivallasüütegude, sealhulgas lähisuhtevägivalla ennetamine Võru maakonnas.

Projekti juhtisid Marek Kõva, Jaanis Poola ja Paavo Mikson, kadetid, kes selle tööga sooritasid oma kursusetöö.

 

Sihtgrupina olin kokku kutsunud Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna naised, asjast huvitatud, vabatahtlikud, kelle panus on arvestatav.

 

Koolitus toimus Kaitseliidu Võrumaa maleva ruumides.  Kuna oli kaasatud täiskavanud inimesed, siis toimusid ka teemakohased arutelud.

 

Enne ja peale koolitust viidi ka läbi vägivalla teemalised küsitlused. Kes veel , kui mitte naised, peaks olema need, kes märkavad hädasolijaid ja toetama neid.

 

Peale politseikadettide oli külalisesinejana kohal Võrumaa Naiste Varjupaiga juhataja Külli Piirisild, kes on ka Võrumaa ringkonnas aktiivselt tegutseva Vastseliina jaoskonna tegevliige.

 

Meie koostöö on püsinud juba mitmendat aastat. Eelmisel aastal korraldati heategevusloterii, mille käigus toetati Võrumaa Naiste Varjupaika 245 euroga.

 

Teema on aktuaalne, on ennegi olnud, kuid loodame , et on hakatud aru saama olukorra tõsidusest riigis. See pole vaid abivajajate probleem, see on kogu ühikonna probleem. 

Järgmine →
Maakaitsepäev Võrus

FastLion CMS

Kolm ühes

Kolm ühes

Kolme koostööna toimus märtsis projekt „Ei vägivallale“ Üldeesmärgiks oli vägivallasüütegude, sealhulgas lähisuhtevägivalla ennetamine Võru maakonnas Juba pikka aega on Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna koostööpartneriteks Politsei- ja Piirivalveamet ja Võrumaa Naiste Varjupaik.

Kolm ühes

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse