Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaheksas Sinilillekampaania on lõppenud Kaheksas Sinilillekampaania on lõppenud Tänavu koguti Sinilillekampaaniaga 86 650 eurot veteranide ja tervishoiu ning spordi valdkonna projektide toetamiseks üle Eesti. korda toimunud Naiskodukaitse koormusmatka võitis Rapla ringkonna II võistkond Järgmine → Naiskodukaitse kutsub üles mälestama võõrvõimude repressioonide tõttu kannatanuid Kaheksas Sinilillekampaania on lõppenud

Kaheksas Sinilillekampaania on lõppenud

24. mail 2021

Tänavu koguti Sinilillekampaaniaga 86 650 eurot veteranide ja tervishoiu ning spordi valdkonna projektide toetamiseks üle Eesti.

Kaheksas Sinilillekampaania on lõppenud
Raplamaal sai osaleda Sinililleseiklusel kümnes eri asulas

Juba kaheksandat aastat viis Naiskodukaitse koostöös Eesti Vigastatud Võitlejate Ühinguga läbi Sinilillekampaaniat, mille eesmärk on kutsuda inimesi üles kandma Sinilille märki Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste toetamiseks.

 

Kampaaniasse panustas üle 150 Naiskodukaitse vabatahtliku üle Eesti, jagades infot, kogudes annetusi, korraldades kümneid orienteerumisradu ja matku, kirjutades veteranide tutvustuslugusid, kutsudes kollektiive üles ühiselt kampaanias osalema ning näiteks GPS-kunsti tegema. Naiskodukaitse üleskutsel ning abil said sinililled rinda ja võimaluse Sinilillekampaania raames veterane toetada enam kui 80 Eesti kohalike omavalitsuste juhti. Heategevuslikule Sinililleoksjonile annetas oma esemeid mitukümmend tuntud Eesti inimest ning pakkumiste tegemine pakkus pinget nii eestimaalastele kui liitlastelegi.

 

Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming rõõmustas, et kehtivatest piirangutest hoolimata näitasid naiskodukaitsjad oma loovust, leidmaks niivõrd palju erinevaid viise, kuidas veteranide toetuskampaaniat läbi viia. "Keerulistel aegadel saavad hakkama need, kes on paindlikud, ning just seda külge endast naiskodukaitsjad  taas näitasid," lisas Tooming.

 

Sinilille sümboolika müügist kogutud annetused aitavad tänavu lisaks veteranidele ja nende lähedastele ka Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul arendada erivajadustega inimeste sportimisvõimalusi.

 

Suured tänud kõikidele kampaanias osalenutele ja annetajatele. Anname au!

FastLion CMS

Kaheksas Sinilillekampaania on lõppenud

Kaheksas Sinilillekampaania on lõppenud

Raplamaal sai osaleda Sinililleseiklusel kümnes eri asulas Juba kaheksandat aastat viis Naiskodukaitse koostöös Eesti Vigastatud Võitlejate Ühinguga läbi Sinilillekampaaniat, mille eesmärk on kutsuda inimesi üles kandma Sinilille märki Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste toetamiseks Kampaaniasse panustas üle 150 Naiskodukaitse vabatahtliku üle Eesti, jagades infot, kogudes annetusi, korraldades kümneid orienteerumisradu ja matku, kirjutades veteranide tutvustuslugusid, kutsudes kollektiive üles ühiselt kampaanias osalema ning näiteks GPS-kunsti tegema Tänavu koguti Sinilillekampaaniaga 86 650 eurot veteranide ja tervishoiu ning spordi valdkonna projektide toetamiseks üle Eesti.

Kaheksas Sinilillekampaania on lõppenud

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse