Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järva ringkonna esinaiseks valiti Kerlin Tealane Järva ringkonna esinaiseks valiti 15. märtsi õhtul toimus Järva ringkonna ringkonnakogu. Olude sunnil saadi Lõõla õppekeskuse asemel kokku hoopis videokoosolekul. ← Eelmine Roosna-Alliku jaoskonna “Ühise meie loomine” Järgmine → Evakuatsioonirühmad harjutasid tuhande inimese evakueerimist Järva ringkonna esinaiseks valiti Kerlin Tealane

Järva ringkonna esinaiseks valiti Kerlin Tealane

Kerlin Tealane 17. märtsil 2021

15.märtsi õhtul toimus Järva ringkonna ringkonnakogu. Olude sunnil saadi Lõõla õppekeskuse asemel kokku hoopis videokoosolekul.

Järva ringkonna esinaiseks valiti Kerlin Tealane
Parimas vormis naisedFoto:K.Tealane

Järva maleva kaitseliitlane, ajakirjanik Urmas Glase palus taasvalitud esinaisel järgneva kolme aasta programm sõnastada ja omi mõtteid kogu Järvamaaga jagada:

"Ma ei saa eitada, et mul on ülimalt hea meel, et ringkonnakogu otsustas eilsel videokoosolekul mind tagasi esinaiseks valida. Tunnen, et mul on veel energiat, mida teistega jagada. Praeguses ajahetkes on see täpselt see panus, mis ma naiskodukaitsjana anda saan ja soovin," märkis naiskodukaitse Järvamaa ringkonna juhtina jätkav Kerlin Tealane.

Ta tõdes, et ringkonna esinaise töö ei ole tegelikult midagi mida saab niiöelda puusalt teha: "Tuleb üksjagu süveneda, analüüsida, märgata ja otsustada. Teinekord tuleb ka unetuid öid ette ja teinekord jälle ei saa ringkonna arengust ja edulugudest naeratust näolt. Olen täiesti veendunud, et sihikindel töö viib pikemas plaanis terve ringkonna edule."

Kui Kerlin Tealane 2018 aastal esinaiseks valiti, oli tema põhieesmärgiks, et aina rohkem ja rohkem naiskodukaitsjaid leiaksid endas enesekindlust olla just selline naiskodukaitsja nagu ta hetkel olla saab. Selleks peavad kõikide üksuste juhid olema enesekindlad ja tundma oma naisi ja neid õigel hetkel toetama ja suunama.

"Selle nimel oleme juba juhtidega tööd teinud ja teeme ka edaspidi. See on ka minu järgmine „kolme aasta programm” - jätkata tööd iseenda, ringkonna juhatuse, erialagrupijuhtide ja jaoskonna juhtidega," kinnitas Tealane.

"Mulle meeldib mõte, et juht areneb koos üksusega ja vastupidi. Ei pea olema kohe valmis juht, tähtis on areneda koos oma üksusega. Olude sunnil on osa tegevusi jäänud ringkonna tegevusplaanist tegemata, kuna ei saa reaalselt naistega kokku. Samas ei ole ma kunagi varem tundnud suuremat ühtekuuluvustunnet kui sel 2021 aastal," toonitas esinaine.

FastLion CMS

Järva ringkonna esinaiseks valiti

Järva ringkonna esinaiseks valiti

Parimas vormis naisedFoto:K Tealane Järva maleva kaitseliitlane, ajakirjanik Urmas Glase palus taasvalitud esinaisel järgneva kolme aasta programm sõnastada ja omi mõtteid kogu Järvamaaga jagada: "Ma ei saa eitada, et mul on ülimalt hea meel, et ringkonnakogu otsustas eilsel videokoosolekul mind tagasi esinaiseks valida 15.märtsi õhtul toimus Järva ringkonna ringkonnakogu. Olude sunnil saadi Lõõla õppekeskuse asemel kokku hoopis videokoosolekul.

Järva ringkonna esinaiseks valiti Kerlin Tealane

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse