Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Roosna-Alliku jaoskonna “Ühise meie loomine” Roosna-Alliku jaoskonna “Ühise meie Roosna-Alliku jaoskonnaga on liitunud mitmeid uusi tegusaid liikmeid. Kuna kõik on mitmel rindel tegusad, on jäänud lähemalt tutvumine tagaplaanile. Sellest ajendatuna said ilusal pühapäeval, 11. oktoobri kokku Roosna-Alliku jaoskonna liikmed, et lähemalt tutvust teha. Päeva lõpus, olgugi, et sellest sai pikem päev kui planeeritud, oli kõigil sära ning rahulolu silmis! Mis peamine - me veetsime koos ühe toreda päeva iseendi seltsis, laadisime akusid ja saime tuttavaks! Ühtne meie sai loodud! Aitäh Hobukooli pargi perele ja näeme veel! ← Eelmine Meie naised näitasid täpset kätt ja teravat silma! Järgmine → Järva ringkonna esinaiseks valiti Kerlin Tealane Roosna-Alliku jaoskonna “Ühise meie loomine”

Roosna-Alliku jaoskonna “Ühise meie loomine”

Siret Niinepuu 14. okt. 2020

Roosna-Alliku jaoskonnaga on liitunud mitmeid uusi tegusaid liikmeid. Kuna kõik on mitmel rindel tegusad, on jäänud lähemalt tutvumine tagaplaanile. Sellest ajendatuna said ilusal pühapäeval, 11.oktoobri kokku Roosna-Alliku jaoskonna liikmed, et lähemalt tutvust teha.

Roosna-Alliku jaoskonna “Ühise meie loomine”

Tutvumiseks oli planeeritud 3h, kuid uskuge või mitte, kolmest tunnist sai lausa viis tundi! Päev algas mõnusas õhkkonnas tutvustamise ringiga, mille käigus lisaks enda tutvustamisele, andsime ka läbiviijatele teada, mil määral on keegi hobustega kokku puutunud ning kuidas suhtume mudasse ja savisse. Loomulikult muda ja savi ei tekitanud kelleski vastumeelsust. Küll aga hobuste ees oli nii mõnelgi hirm. Pisikese tutvumisringi tulemusena sättisid läbiviijad lõpliku päevategevuse paika ning üheskoos asusime vastavalt oma soovile, tahtele ja valmisolekule tegudele!

 

Meie esimeseks tegevuseks oli üheskoos hobuste ettevalmistamine väikeseks matkakeseks läbi rohelusest ja seentest pakatava Järvamaa metsatuka. Kõigepealt saime sõbraks hobustega, proovisime leida ühist keelt, saada üle esmasest hirmust ning harjasime neid. Seejàrel sättisime peale vajalikud tarvikud ja panime pähe kaska. Matkakene kulges meie enda poolse hobuste juhtimise! Wow, eksole?! Me jagunesime paaridesse, üks istus hobusel ning teine juhtis hobust. Uskuge, usaldus sai hoopis teise tähenduse. Usaldada tuli oma partnerit ja hobust, kes on paljude arvates ettearvamatu. Lõpptulemusena said hirmud maandatud ning kõik istusid hobuse seljas! Keegi ei tulnud seljast mõttega, et enam hobuse selga ei istu.

 

Mõnusale kulgemisele järgnes väga maitsev lõunasöök suure laua taga. Perenaine oli valmistanud meile köögiviljapüreesuppi, millele saime kaunistuseks ja maitsestamiseks lisada erinevaid seemneid, värsket rohelist sibulat, tilli ja peterselli. Peale selle pakkus perenaine meile ülimaitsvat kodust leiba! See kadus laualt kui vits vette! Meile väga maitses!

 

Peale maitsvat lõunasööki jätkasime tiiruga valdustel - tutvusime peremehe kätetööga (savimajadega), koopaga ja saime ka ise savi mudida. Muidugi õpetas peremees meile, kuidas ehitada palkidest kiiresti mandalakatust. Ehitasime isegi ühe katuse ja üheskoos katsetati ka selle vastupidavust. Päeva lõpus, olgugi, et sellest sai pikem päev kui planeeritud, oli kõigil sära ning rahulolu silmis! Mis peamine - me veetsime koos ühe toreda päeva iseendi seltsis, laadisime akusid ja saime tuttavaks! Ühtne meie sai loodud! Aitäh Hobukooli pargi perele ja näeme veel! 

FastLion CMS

Roosna-Alliku jaoskonna “Ühise meie

Roosna-Alliku jaoskonna “Ühise meie

Tutvumiseks oli planeeritud 3h, kuid uskuge või mitte, kolmest tunnist sai lausa viis tundi! Päev algas mõnusas õhkkonnas tutvustamise ringiga, mille käigus lisaks enda tutvustamisele, andsime ka läbiviijatele teada, mil määral on keegi hobustega kokku puutunud ning kuidas suhtume mudasse ja savisse Loomulikult muda ja savi ei tekitanud kelleski vastumeelsust Roosna-Alliku jaoskonnaga on liitunud mitmeid uusi tegusaid liikmeid. Kuna kõik on mitmel rindel tegusad, on jäänud lähemalt tutvumine tagaplaanile. Sellest ajendatuna said ilusal pühapäeval, 11.oktoobri kokku Roosna-Alliku jaoskonna liikmed, et lähemalt tutvust teha.

Roosna-Alliku jaoskonna “Ühise meie loomine”

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse