Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Head tehes jõuludele vastu Head tehes jõuludele vastu 13. detsembril toimus Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupidu, kus Naiskodukaitse korraldas ka traditsioonilise heategevusmüügi. Heategevus ← Eelmine Tallinna ringkonna aastapäev Järgmine → Trotsimas külma vihma Head tehes jõuludele vastu jõulupidu; heategevusmüük

Head tehes jõuludele vastu

Elisa Sammelselg 20. dets. 2011

13. detsembril toimus Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupidu, kus Naiskodukaitse korraldas ka traditsioonilise heategevusmüügi.

Head tehes jõuludele vastu
Vahva küpsisepurk maiale küpsetajale.

Õhtu alguses naerutas lapsi lasteteater Lepatriinu mängude ja etendusega, kus oli palju nalja, laulu ja tantsu.. Seejärel saabus kauaoodatud jõuluvana, kes lastele kommipakke jagas.


Mõned jõulupeo pildid on üleval Tallinna ringkonna pildiveebis.

 

Traditsiooniliselt toimus peo ajal ka heategevusmüük, kus müüdi naiskodukaitsjate ja kodutütarde meisterdatud käsitööd. Müügiks sobilikke esemeid koguti ringkonna meililisti ja sotsiaalvõrgustiku kaudu üleskutset levitades. Meie suureks rõõmuks kogunes müügiletile väga palju erinevaid esemeid.


Heategevusmüügiga kogusime kokku 228 eurot, mille eest soetati komme, mänguasju ja muud tarvilikku sisaldavaid jõulupakke Tallinna Lastekodu turvakodu lastele.

 

Suured tänud kõikidele meisterdajatele ja ostjatele!

 


Eelmistel aastatel oleme heategevusmüügi rahadega toetanud Tallinna Lastekodu Imikute ja Puuetega Laste Keskust ja Tallinna Lastehaigla Toetusfondi.

FastLion CMS

Head tehes jõuludele vastu

Head tehes jõuludele vastu

Vahva küpsisepurk maiale küpsetajale Õhtu alguses naerutas lapsi lasteteater Lepatriinu mängude ja etendusega, kus oli palju nalja, laulu ja tantsu 13. detsembril toimus Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupidu, kus Naiskodukaitse korraldas ka traditsioonilise heategevusmüügi.

Head tehes jõuludele vastu

jõulupidu; heategevusmüük
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse