Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Emadepäev Urvastes Emadepäev Urvastes Traditsiooniliselt tähistas Urvaste jaoskond sel aastal juba kolmeteistkümnendat korda emadepäeva koos vallarahvaga. ← Eelmine Relvaõpe Järgmine → Rattamatk Karula rahvuspargis Emadepäev Urvastes

Emadepäev Urvastes

Merlit Aldo¹in

Traditsiooniliselt tähistas Urvaste jaoskond sel aastal juba kolmeteistkümnendat korda emadepäeva koos vallarahvaga.

Üritus algas jumalateenistusega Urvaste kirikus. Keskpäevaks koguneti pastoraadi ruumidesse, et mekkida ilusaid ja väga maitsvaid suupisteid. Kõik suupisted olid valmistatud päev varem toimunud pagaritoodete küpsetamise õppepäeval. Lauda kaunistasid võileivatort, kaks magusat torti ning hulgaliselt pirukaid.

 

Toidu ja kohvi kõrvale rääkis Urvaste jaoskonna liige Anu Sinimets refleksioloogiast. Huvitavat juttu kuulates läks nii mõnelgi meelest söömisega tegeleda.

 

Samal ajal tegelesid lapsed väljas vibu- ja õhkpüssist laskmisega. Nii mõnegi pisikese täpsuslaskja jaoks oli vibulaskmine esmakordne. Õhkpüssist seevastu olid enamus lapsi lasknud. Kuid põnevust pakkus see siiski ning järjekord laskmiseks ei tahtnud lõppeda. Laskmishuvilisi oli ka täiskasvanute seas.

 

← Eelmine
Relvaõpe

FastLion CMS

Emadepäev Urvastes

Emadepäev Urvastes

Üritus algas jumalateenistusega Urvaste kirikus Keskpäevaks koguneti pastoraadi ruumidesse, et mekkida ilusaid ja väga maitsvaid suupisteid Traditsiooniliselt tähistas Urvaste jaoskond sel aastal juba kolmeteistkümnendat korda emadepäeva koos vallarahvaga.

Emadepäev Urvastes

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse