Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Akadeemilise jaoskonna naised kohtusid Kuressaare linnapea Madis Kallasega Akadeemilise jaoskonna naised kohtusid Teisipäeval, 29. märtsil kogunesid NKK Akadeemilise jaoskonna liikmed Kuressaare linnavalitsuse saali, et kohtuda linnapea Madis Kallasega. Huviorbiidis olid teemadena Kuressaare arengusuunad käesoleval aastal ja koostöö Naiskodukaitsega. Foto: Ellen Kask ← Eelmine Ühe päeva kolm tähendust Järgmine → ©oti mägiveised, pudelikirjad, mõnulevad rästikud ehk Talgud Abrukal Akadeemilise jaoskonna naised kohtusid Kuressaare linnapea Madis Kallasega

Akadeemilise jaoskonna naised kohtusid Kuressaare linnapea Madis Kallasega

Katrin Keso-Vares, Saaremaa rk

Teisipäeval, 29. märtsil kogunesid NKK Akadeemilise jaoskonna liikmed Kuressaare linnavalitsuse saali, et kohtuda linnapea Madis Kallasega. Huviorbiidis olid teemadena Kuressaare arengusuunad käesoleval aastal ja koostöö Naiskodukaitsega.

Akadeemilise jaoskonna naised kohtusid Kuressaare linnapea Madis Kallasega
Linnapea vestlushoos. Foto: Ellen Kask

Kohtumise alguses andsime linnapeale üle meie ühised õnnitlused koos lillekimbu ja Kaitseliidu termosega. Nimelt sündis Kallaste perre hiljaaegu teise lapsena üks väike poisslaps, kes ei ole veel nimegi saanud. Peres on kasvamas eelnevalt juba väike tütar. Õnnesoovid edasi antud, asusime vabas vormis ühise vestluse juurde. Eelnevalt tutvustas linnapea meile mõningaid küllalt olulisi fakte linna kohta ja edasi tekkis juba meeldiv keskustelu, kus arutleti linnale oluliste väärtuste üle. Luubi alla sai võetud nii liikluskorraldus kui ka edasised suunad linna ja maakonna arengus, pidades silmas haldusreformi. Aktiivsete linnakodanikena oli meil hea võimalus avaldada oma arvamust ja uurida kõige huvipakkuva kohta linna elus otse linnapealt. Rääkisime ka koostöökohtadest ja esimese pakkumisena tuli meile võimalus osaleda peatselt korraldatavatel õppustel, kus on plaanis ka vallikraavid veest tühjendada. Teised märksõnad on sinilillekampaania ja veteranirock …. Aga neist lähemalt juba järgmine kord. Oleme tänulikud linnapeale, kes tihedal ajal leidis võimaluse meiega kohtumiseks, mis oli huvitav, mõtteainet pakkuv ja kindlasti ka inspireeriv.

Akadeemilise jaoskonna naised kohtusid Kuressaare linnapea Madis Kallasega
Akadeemiline jaoskond Kuressaare linnapeal külas. Foto: Ellen Kask

FastLion CMS

Akadeemilise jaoskonna naised kohtusid

Akadeemilise jaoskonna naised kohtusid

Linnapea vestlushoos Foto: Ellen Kask Kohtumise alguses andsime linnapeale üle meie ühised õnnitlused koos lillekimbu ja Kaitseliidu termosega Teisipäeval, 29. märtsil kogunesid NKK Akadeemilise jaoskonna liikmed Kuressaare linnavalitsuse saali, et kohtuda linnapea Madis Kallasega. Huviorbiidis olid teemadena Kuressaare arengusuunad käesoleval aastal ja koostöö Naiskodukaitsega.

Akadeemilise jaoskonna naised kohtusid Kuressaare linnapea Madis Kallasega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse