Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Akadeemiline jaoskond väärtustab tervist Akadeemiline jaoskond väärtustab tervist NKK Saaremaa ringkonna akadeemilise jaoskonna tublid naised koos esinaise Ellen Kasega said 3. märtsil kokku ühiseks õppe- ja teabekoosolekuks. Õhtu teine pool oli pühendatud jaoskonna kolmandale aastapäevale. Foto: Ellen Kask ← Eelmine Rohkem kui rabaskäik Järgmine → Eestile elav trio Akadeemiline jaoskond väärtustab tervist

Akadeemiline jaoskond väärtustab tervist

Katrin Keso-Vares, Saaremaa rk

NKK Saaremaa ringkonna akadeemilise jaoskonna tublid naised koos esinaise Ellen Kasega said 3. märtsil kokku ühiseks õppe- ja teabekoosolekuks. Õhtu teine pool oli pühendatud jaoskonna kolmandale aastapäevale.

Akadeemiline jaoskond väärtustab tervist
Noore jaoskonna värskeim liige andis oma piduliku tõotuse veebruarikuus. Foto: Ellen Kask

Õhtu esimesel poolel koguneti kuulama terviseteemalist loengut. Kuna vaimse ja füüsilise tervise hoidmine ja säilitamine on kiires ja pingelises elurütmis vältimatu, siis on jaoskonna liikmed terviseedendamise teemad seadnud üheks prioriteediks. Loengu terviseteemadel pidas Kersti Salo omanimelises tervisesalongis, mis asub Kuressaare kesklinnas ja kus on võimalik saada ka väga erinevaid massaa¾e. Ettekandja keskendus koos kuulajatega sellele, mis on üldse tervis, mida me mõtleme tervise all ja mida saaks teha ennetavalt iga inimene, et oma tervist hoida. Saime teada, kui olulised on õige toitumine, joomine, liikumine, puhastumine ja mõtlemine. Kersti Salo tutvustas meile ka korallivett ja tõi välja selle tarbimise veenvad eelised. Loeng oli hariv ja huvitav ja nii mõnelgi tekkis soov veel kuulata ja küsida. 

Seda saime ka jätkuvalt teha õhtu teises pooles, mis oli pühendatud jaoskonna kolmandale aastapäevale. Sõime ühiselt pidulikus õhkkonnas sünnipäevatorti, kuulasime esinaise Elleni pidupäevakõnet, arutasime olulisi eelseisvaid ettevõtmisi ja lahkusime õhtu lõppedes rõõmsatena ja innustust saanutena taas oma kodudesse. Akadeemiline neljas aasta on avatud uutele väljakutsetele.

Akadeemiline jaoskond väärtustab tervist
Akadeemiline jaoskond on kolmeaastane. Foto: Ellen Kask
Järgmine →
Eestile elav trio

FastLion CMS

Akadeemiline jaoskond väärtustab tervist

Akadeemiline jaoskond väärtustab tervist

Noore jaoskonna värskeim liige andis oma piduliku tõotuse veebruarikuus Foto: Ellen Kask Õhtu esimesel poolel koguneti kuulama terviseteemalist loengut NKK Saaremaa ringkonna akadeemilise jaoskonna tublid naised koos esinaise Ellen Kasega said 3. märtsil kokku ühiseks õppe- ja teabekoosolekuks. Õhtu teine pool oli pühendatud jaoskonna kolmandale aastapäevale.

Akadeemiline jaoskond väärtustab tervist

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse