Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Airi Tooming: Eesti riigi kaitsmine on iga kodaniku kohus Airi Tooming: Eesti riigi Põhiseaduse 100. sünnipäeva puhul tutvustab Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming põhiseaduse 124. paragrahvi, mis ütleb, et Eesti kodanikud on kohustatud osa võtma riigikaitsest seaduse sätestatud alustel ja korras. Vaata videoklippi siin: ← Eelmine Mentor versus sõbranna - kumb on parem? Järgmine → Teekond kollasest mütsitutist digilaigulise välivormini Airi Tooming: Eesti riigi kaitsmine on iga kodaniku kohus

Airi Tooming: Eesti riigi kaitsmine on iga kodaniku kohus

11. nov. 2020

Põhiseaduse 100. sünnipäeva puhul tutvustab Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming põhiseaduse 124. paragrahvi, mis ütleb, et Eesti kodanikud on kohustatud osa võtma riigikaitsest seaduse sätestatud alustel ja korras.

Airi Tooming: Eesti riigi kaitsmine on iga kodaniku kohus

See väikeriigi puhul väga oluline põhimõte tähendab, et riigikaitse ei ole üksnes elukutseliste sõjaväelaste kohustus, vaid ka iga arsti, ettevõtja, õpetaja ja poemüüja vastutus.

 

Projekt valmib Delfi ja justiitsministeeriumi koostöös.

Vaata videoklippi siin:

FastLion CMS

Airi Tooming: Eesti riigi

Airi Tooming: Eesti riigi

See väikeriigi puhul väga oluline põhimõte tähendab, et riigikaitse ei ole üksnes elukutseliste sõjaväelaste kohustus, vaid ka iga arsti, ettevõtja, õpetaja ja poemüüja vastutus Projekt valmib Delfi ja justiitsministeeriumi koostöös Põhiseaduse 100. sünnipäeva puhul tutvustab Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming põhiseaduse 124. paragrahvi, mis ütleb, et Eesti kodanikud on kohustatud osa võtma riigikaitsest seaduse sätestatud alustel ja korras.

Airi Tooming: Eesti riigi kaitsmine on iga kodaniku kohus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse