Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aasta naiskodukaitsja 2023 on Anna-Liisa Kerna Aasta naiskodukaitsja 2023 on Laupäeval, 27. jaanuaril kogunesid Viimsi Artium kultuuri- ja hariduskeskusesse Kaitseliidu ja selle nais- ning noorteorganisatsioonide eelmisel aastal enim väljapaistnud liikmed. Pidulikul tunnustusgalal osales enam kui 100 kaitseliitlast, naiskodukaitsjat, noorkotkast, kodutütart ning noortejuhti kõikjalt Eestist. aasta tegu” tunnustuse Aasta naiskodukaitsja 2023 on Anna-Liisa Kerna

Aasta naiskodukaitsja 2023 on Anna-Liisa Kerna

27. jaan. 2024

Laupäeval, 27. jaanuaril kogunesid Viimsi Artium kultuuri- ja hariduskeskusesse Kaitseliidu ja selle nais- ning noorteorganisatsioonide eelmisel aastal enim väljapaistnud liikmed. Pidulikul tunnustusgalal osales enam kui 100 kaitseliitlast, naiskodukaitsjat, noorkotkast, kodutütart ning noortejuhti kõikjalt Eestist.

Aasta naiskodukaitsja 2023 on Anna-Liisa Kerna
Aasta naiskodukaitsja 2023 - Anna-Liisa Kerna (foto Elisa Jakson)

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Anna-Liisa Kerna Tartu ringkonnast. Ta on ilmekaks näiteks meie organisatsiooni mitmekülgsusest. Ta on kauaaegne vabatahtlik juht, kes on süsteemne ning inspireeriv eestvedaja, jagades kaaslastele tuge ja nõu. Olles ise õpihimuline, on ta alati valmis ka õpitut jagama - ta tegutseb mitme valdkonna instruktorina ning koolitab nii naiskodukaitsjaid, kaitseliitlasi kui ka meie noori. Ta on võtnud endale sõjaaja ametikoha ning suhtub oma ülesandesse sama põhjalikkusega, mida on näha ka kõikides tema teistes tegevustes. Kõiki oma vabatahtlikke kohustusi on ta täitnud arstiks õppimise, residentuuri ning arsti tiheda töögraafiku kõrvalt. Ta aitab kaasa oma maakaitseringkonna meditsiinivaldkonna edendamisele. Ta on olnud naiskodukaitsja juba 11 aastat ning igas rollis, mille ta võtab, märkab ta inimesi enda ümber ning teab, et just iga vabatahtlik on Naiskodukaitse suurim väärtus.

Aasta kaitseliitlaseks valiti seersant Pirko Palu Pärnumaa malevast. Aasta kodutütre tiitli pälvis Karoliina Kets Põlva ringkonnast ning aasta noorkotkas on Allen Larin Harju malevast. Parimateks noortejuhtideks tunnustas valiti kodutütarde juht Kaisa Meus Tartu ringkonnast ja noorkotkaste juht Reimo Reimer Lääne malevast.

 

Tunnustused nominentidele andsid kätte Kaitseliidu ülem kindralmajor Ilmar Tamm kaitseminister Hanno Pevkur, kaitseväe juhataja kindral Martin Herem, Naiskodukaitse esinaise asetäitja Helen Allas, Kodutütarde peavanem Ave Proos ja Noorte Kotkaste peavanem Silver Tamm.

 

Kaitseliidu ülem kindralmajor Ilmar Tamm ütles auhinnatseremoonial, et parimate väljavalimine polnud lihtne ülesanne, kuna eeskujulikke vabatahtlikke on organisatsioonis palju. Samuti rõhutas Kaitseliidu ülem toetava perekonna tähtsust vabatahtlikus riigikaitses. 

Aasta naiskodukaitsjat valiti 14. korda.

Varasematel aastatel on aasta naiskodukaitsjaks valitud:
2010 Kristiina ABEL Tartu ringkonnast
2011 Nele PERNITS Rapla ringkonnast
2012 Lembe LAHTMAA Sakala ringkonnast
2013 Anu SAUE Lääne ringkonnast
2014 Kaire LÕHMUS Järva ringkonnast
2015 Triinu KÜÜNAL Jõgeva ringkonnast
2016 Kristlin KÕRGESAAR Järva ringkonnas
2017 Mare KIRR Saaremaa ringkonnast
2018 Triin SEPPET Tartu ringkonnast
2019 Ruth MAADLA Võru ringkonnast
2020 Jane KOITLEPP Sakala ringkonnast
2021 Leena TAMMETS Alutaguse ringkonnast
2022 Kristi RANDLA Võrumaa ringkonnast

FastLion CMS

Aasta naiskodukaitsja 2023 on

Aasta naiskodukaitsja 2023 on

Aasta naiskodukaitsja 2023 - Anna-Liisa Kerna (foto Elisa Jakson) Aasta naiskodukaitsjaks valiti Anna-Liisa Kerna Tartu ringkonnast Ta on ilmekaks näiteks meie organisatsiooni mitmekülgsusest Laupäeval, 27. jaanuaril kogunesid Viimsi Artium kultuuri- ja hariduskeskusesse Kaitseliidu ja selle nais- ning noorteorganisatsioonide eelmisel aastal enim väljapaistnud liikmed. Pidulikul tunnustusgalal osales enam kui 100 kaitseliitlast, naiskodukaitsjat, noorkotkast, kodutütart ning noortejuhti kõikjalt Eestist.

Aasta naiskodukaitsja 2023 on Anna-Liisa Kerna

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse