Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
„Leisis on ikka ägedaid asju!“ ehk Pihtla jaoskond sai 12-aastaseks „Leisis on ikka ägedaid Sinilillekampaania lõpp, Kuressaare linnajooks, Leisi seiklusrada, pidupäeva-kõned, sünnipäevatort, vee- ja saunamõnud Leisi ujulas – just nii sisutihe ja põnev päev oli 30. aprill Pihtla jaoskonna naistele ja nende peredele. Foto: Kadri Paomees ← Eelmine ©oti mägiveised, pudelikirjad, mõnulevad rästikud ehk Talgud Abrukal Järgmine → Mundrinööbist kõrgete riiklike teenetemärkideni „Leisis on ikka ägedaid asju!“ ehk Pihtla jaoskond sai 12-aastaseks

„Leisis on ikka ägedaid asju!“ ehk Pihtla jaoskond sai 12-aastaseks

Eve Tuisk, Saaremaa rk

Sinilillekampaania lõpp, Kuressaare linnajooks, Leisi seiklusrada, pidupäeva-kõned, sünnipäevatort, vee- ja saunamõnud Leisi ujulas – just nii sisutihe ja põnev päev oli 30. aprill Pihtla jaoskonna naistele ja nende peredele.

„Leisis on ikka ägedaid asju!“ ehk Pihtla jaoskond sai 12-aastaseks
Sinised särgid rajale! Foto: Kadri Paomees
„Leisis on ikka ägedaid asju!“ ehk Pihtla jaoskond sai 12-aastaseks
Füüsilised võimed proovile! Foto: Kadri Paomees

 

Päev algas Kuressaare linnajooksul, kus lisaks sinilillesaadikuks olemisele olid mitmed meie ringkonna naiskodukaitsjad, NKK särgid uhkelt seljas, ka rajal päikeselist ilma nautimas. Jooksud joostud, matkad matkatud, võetigi suund Leisi poole.

 

Idee päev just seal Saaremaa osas veeta tuli instruktoril Piret Paomehel, kuna ringkonna suur soov on lähiajal Leisis oma jaoskond luua. Pihtla jaoskonnas on väga palju selle kandi naisi ja siit ka jaoskonna loomise idee. Kuna Leisis on suurepärased võimalused aktiivseks vaba aja veetmiseks seiklusraja ning ujula näol, polnud kahtlust, et tuleb vahva päev. Seda enam, et Leisi ujula, mis pakub kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele sügis-talvisel-kevadisel hooajal treenimisvõimalusi, läheb 1. maist suvepuhkusele. On väga tore, et seiklusrajale minnes ei vaadanud keegi passi. Ronisid nii koolieelikud kui vanaemad. Huvitav, kas neid pilte tohiks lastelastele üldse näidatagi ;)?

 

Kui olime oma oskused ja võimed seiklusrajal proovile pannud, katsime sünnipäevalaua pritsumeeste maja õppeklassis, mille Leisi aktiivsed naised eelnevalt põhjalikult puhtaks olid kraaminud.

 

Pihtla jaoskonna esinaise Kadri Paomehe sõnul oli mõte sel korral tähistada jaoskonna sünnipäeva pisut teistmoodi – terve perega värskes õhus ja sportlikus võtmes. Ta lisas: “Mina olen päevaga väga rahul!“

 

Oleme meiegi, aasta vanemad Pihtla jaoskonna naiskodukaitsjad!

 

Pihtla jaoskond taasloodi 25. aprillil 2004. aastal Rita Loeli eestvedamisel. Uue hingamise pärast mõningast pausi sai jaoskond 2010. aasta jaanuaris taas Rita eestvedamisel ning nüüd võib meie naisi kohata pea kõikidel ringkonna üritustel.

„Leisis on ikka ägedaid asju!“ ehk Pihtla jaoskond sai 12-aastaseks
Sportliku pidupäeva kõne. Foto: Kadri Paomees

FastLion CMS

„Leisis on ikka ägedaid

„Leisis on ikka ägedaid

Sinised särgid rajale! Foto: Kadri Paomees Füüsilised võimed proovile! Foto: Kadri Paomees Päev algas Kuressaare linnajooksul, kus lisaks sinilillesaadikuks olemisele olid mitmed meie ringkonna naiskodukaitsjad, NKK särgid uhkelt seljas, ka rajal päikeselist ilma nautimas Jooksud joostud, matkad matkatud, võetigi suund Leisi poole Sinilillekampaania lõpp, Kuressaare linnajooks, Leisi seiklusrada, pidupäeva-kõned, sünnipäevatort, vee- ja saunamõnud Leisi ujulas – just nii sisutihe ja põnev päev oli 30. aprill Pihtla jaoskonna naistele ja nende peredele.

„Leisis on ikka ägedaid asju!“ ehk Pihtla jaoskond sai 12-aastaseks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse