Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
“Ole valmis!” mobiilirakendus nüüd kolmes keeles “Ole valmis!” mobiilirakendus nüüd Naiskodukaitse mobiilirakendus “Ole valmis!”, mis on kooskõlas Eesti riiklike käitumisjuhistega erinevateks kriisiolukordadeks, on nüüd kättesaadav ka vene ja inglise keeles. Ole valmis! ← Eelmine Emotsioone täis vabariigi aastapäeva paraad Järgmine → Mobiilirakendus “Ole valmis!” rakenduste topis esimeste hulgas “Ole valmis!” mobiilirakendus nüüd kolmes keeles

“Ole valmis!” mobiilirakendus nüüd kolmes keeles

22. märtsil 2019

Naiskodukaitse mobiilirakendus “Ole valmis!”, mis on kooskõlas Eesti riiklike käitumisjuhistega erinevateks kriisiolukordadeks, on nüüd kättesaadav ka vene ja inglise keeles.

“Ole valmis!” mobiilirakendus nüüd kolmes keeles

Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab juhiseid erinevates olukordades käitumiseks. Näiteks, mida teha siis, kui elekter on ära läinud, oled metsa eksinud või kuidas anda esmaabi. Infot saab veel näiteks tule- ja veeohutuse, loodusõnnetuste, elutähtsate teenuste katkestuste, küberturvalisuse ja erinevate julgeolekuohtude kohta.

 

Inimesed leiavad rakendusest ka nädalaseks iseseisvaks hakkamasaamiseks mõeldud koduste ning evakuatsioonivarude nimekirja ning rakendus võimaldab testida enda varustatuse taset. Lisaks on rakendusse koondatud erinevad kasulikud telefoninumbrid, millele saab keskkonnast otse helistada.

 

Mobiilirakenduse saab alla tasuta alla laadida:

Hankige see Google Play poest

  Hankige see App Store poest poest

 

 

Lisainfot saab ja ettepanekud mobiilirakenduse kohta on oodatud:
Elisa Jakson
Naiskodukaitse arendusspetsialist
Telefon: +372 53 830 773
.

FastLion CMS

“Ole valmis!” mobiilirakendus nüüd

“Ole valmis!” mobiilirakendus nüüd

Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab juhiseid erinevates olukordades käitumiseks Näiteks, mida teha siis, kui elekter on ära läinud, oled metsa eksinud või kuidas anda esmaabi Naiskodukaitse mobiilirakendus “Ole valmis!”, mis on kooskõlas Eesti riiklike käitumisjuhistega erinevateks kriisiolukordadeks, on nüüd kättesaadav ka vene ja inglise keeles.

“Ole valmis!” mobiilirakendus nüüd kolmes keeles

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse