Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mobiilirakendus “Ole valmis!” rakenduste topis esimeste hulgas Mobiilirakendus “Ole valmis!” rakenduste Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus “Ole valmis!” on jõudnud nii Google Play poes kui ka App Store poes rakenduste topis esimeste hulka. Praeguseks on allalaadimisi enam kui 12 000, millest 95% on tehtud Eestis. Kuid rakenduse kasutajaid on ka näiteks Soomes, Norras, Venemaal, Saksamaal, Belgias, USA-s ja paljudes teistes riikides. Mobiilirakendus "Ole valmis!" ← Eelmine “Ole valmis!” mobiilirakendus nüüd kolmes keeles Järgmine → ''Ole valmis!'' äpp ületab riigipiire Mobiilirakendus “Ole valmis!” rakenduste topis esimeste hulgas

Mobiilirakendus “Ole valmis!” rakenduste topis esimeste hulgas

26. märtsil 2019

Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus “Ole valmis!” on jõudnud nii Google Play poes kui ka App Store poes rakenduste topis esimeste hulka. Praeguseks on allalaadimisi enam kui 12 000, millest 95% on tehtud Eestis. Kuid rakenduse kasutajaid on ka näiteks Soomes, Norras, Venemaal, Saksamaal, Belgias, USA-s ja paljudes teistes riikides.

“Oleme rõõmsad, et vaid mõne päevaga on allalaadimiste arv ületanud 12 000 piiri,” sõnas Naiskodukaitse arendusspetsialist Elisa Jakson. “See annab meile positiivset tagasisidet, et oleme olnud õigel teel ning inimesed tahavad olla valmis ootamatusteks.”

 

Kasutajad kiidavad, et rakenduses on üllatavalt palju materjali, mis on hästi kategoriseeritud ning seda on mugav kasutada. Eriti heaks peetakse seda, et rakendus töötab ka ilma internetiühenduseta. Samas on saabunud ka erinevaid mõtteid arenduseks. Rakendust täiendatakse pidevalt, seega on kõik ettepanekud oodatud aadressil .


Lisainfo:
Elisa Jakson
Naiskodukaitse arendusspetsialist
Telefon: +372 53 830 773
.

Mobiilirakendus “Ole valmis!” rakenduste topis esimeste hulgas
Mobiilirakendus "Ole valmis!"

FastLion CMS

Mobiilirakendus “Ole valmis!” rakenduste

Mobiilirakendus “Ole valmis!” rakenduste

“Oleme rõõmsad, et vaid mõne päevaga on allalaadimiste arv ületanud 12 000 piiri,” sõnas Naiskodukaitse arendusspetsialist Elisa Jakson “See annab meile positiivset tagasisidet, et oleme olnud õigel teel ning inimesed tahavad olla valmis ootamatusteks Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus “Ole valmis!” on jõudnud nii Google Play poes kui ka App Store poes rakenduste topis esimeste hulka. Praeguseks on allalaadimisi enam kui 12 000, millest 95% on tehtud Eestis. Kuid rakenduse kasutajaid on ka näiteks Soomes, Norras, Venemaal, Saksamaal, Belgias, USA-s ja paljudes teistes riikides.

Mobiilirakendus “Ole valmis!” rakenduste topis esimeste hulgas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse