Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
50 50 Tänavusel Kaitseliidu paraadil Valgas, maakondlikul Maakaitsepäeval Kambjas ja teisel üritustel maakonnas osaleb korraga pea 50 Tartu ringkonna naiskodukaitsjat. Põnev! Järgmine → 1000 ja 1000 - Tartumaa Maakaitsepäev Kambjas 50

50

Leane Morits, Tartu ringkond 21. juunil 2014

Tänavusel Kaitseliidu paraadil Valgas, maakondlikul Maakaitsepäeval Kambjas ja teisel üritustel maakonnas osaleb korraga pea 50 Tartu ringkonna naiskodukaitsjat.

50

Juba 22. juuni hommikul asuvad Valga poole teele 30 naist, kes marsivad Naiskodukaitse kompanii koosseisus Võidupüha paraadil. Nendega hulgas on ka meie tuletooja Virge Prank-Vijard koos oma abikaasa Raivo Prankiga.

 

23. juuni hommikul kogunevad Kambjas 15 naiskodukaitsjat, et anda oma panus Tartumaa Maakaitsepäeva õnnestumisse heategevusliku loterii läbiviimisega Aarike Hooldekeskuse heaks ning loomulikult ka tavapärase sõdurisupi jagamisega.

 

Lisaks osalevad meie liikmed linnas ja maakonnas toimuvatel pärgade asetamistel Vabadussõja mälestusmärkide juurde. 

FastLion CMS

50

50

Juba 22 juuni hommikul asuvad Valga poole teele 30 naist, kes marsivad Naiskodukaitse kompanii koosseisus Võidupüha paraadil Tänavusel Kaitseliidu paraadil Valgas, maakondlikul Maakaitsepäeval Kambjas ja teisel üritustel maakonnas osaleb korraga pea 50 Tartu ringkonna naiskodukaitsjat.

50

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse