Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võidupüha Tartus Võidupüha Tartus Lipud lehvisid Raadi pargis vihmast hoolimata rõõmsalt ja pidulikult. aastapäev ehk elav ajalugu Tartus Võidupüha Tartus

Võidupüha Tartus

Eha Jakobson 24. juunil 2012

Lipud lehvisid Raadi pargis vihmast hoolimata rõõmsalt ja pidulikult.

Võidupüha Tartus
Võidupüha Tartus

Rahvast oli vähem kui tavaliselt, kuid siiski jätkus huvilisi nii relvanäitusele, tule vastuvõtmisele, paraadile kui kaitseliidu poolt korraldatud näidislahingule. Üks ema oli tulnud oma kahe pisikese tütrega, kõik rahvariietes.

Võidupüha Tartus
Võidupüha Tartus
Võidupüha Tartus

Naiskodukaitse jagas suppi ja õhupalle. Maavanem ja vallavanemad ootasid laiade vihmavarjude all paraadi ja tule saabumist. Vihmast ei hoolinud lapsed, kes lompides lõbutsesid. Kaitseliitlased, naiskodukaitsjad, kodutütred ja noorkotkad seisid  vapralt rivis, võttes vastu tunnustusi. Tuli saabus mootorratturite eskordi saatel ja selle tõid Pärnust ära Ain Ehari ja Eda Leola.

Võidupüha Tartus
← Eelmine
Koormusmatk

FastLion CMS

Võidupüha Tartus

Võidupüha Tartus

Rahvast oli vähem kui tavaliselt, kuid siiski jätkus huvilisi nii relvanäitusele, tule vastuvõtmisele, paraadile kui kaitseliidu poolt korraldatud näidislahingule Üks ema oli tulnud oma kahe pisikese tütrega, kõik rahvariietes Lipud lehvisid Raadi pargis vihmast hoolimata rõõmsalt ja pidulikult.

Võidupüha Tartus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse