Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vastseliina jaoskonnal täitub kolmas tegutsemisaasta Vastseliina jaoskonnal täitub kolmas ILUSAT VABARIIGI AASTAPÄEVA KÕIKIDELE ! NKK Võrumaa ringkonna Vastseliina jaoskonna esinaine Anu Jõgeva Vastseliina rõõmsad naised ← Eelmine OTSITAKSE Hoidiseid Järgmine → Tegusad Naised Vastseliina jaoskonnal täitub kolmas tegutsemisaasta

Vastseliina jaoskonnal täitub kolmas tegutsemisaasta

Anu Jõgeva 13. veebr. 2013
Vastseliina jaoskonnal täitub kolmas tegutsemisaasta
Vastseliina jaoskonnal täitub kolmas tegutsemisaasta

Veebruari lõpul  täitub naiskodukaitse Võrumaa ringkonna  Vastseliina jaoskonna  kolmas edukas ja töine  tegevusaasta.  2012 aastasse mahtus  väljaõppe üritusi kui ka meeldivat ja meelepärast.  Eredamad neist Oma Kodu saamine ja oma tegevliikmele   ning toetajaliikmele pulmapeo korraldamine.  Ka suvi 2012 ei jäänud ilma jaoskonna suvepäevadeta, mis on traditsiooniliseks kujunenud.

 

Sel aastal alustasime koos Rõuge-Vastseliina kompaniiga koostöö  üritusena Uue aasta peoga 19.jaanuaril, sest tublisid  tegevliikmeid  nii jaoskonnas kui ka kompaniist on vaja motiveerida.  Ja mis saaks veel vabastavam ja nauditavam olla kui meelelahutusüritus koos tuttavate ja heade sõpradega.

 

27. jaanuaril korraldasin side-ja staabierialagrupile raadiojaama Harris õppe, kus osales  meie  jaoskonnast 5  liiget  (Hele Kroon, Annika Malnieks, Raili Purgi, Marina Kõva ja Anu Jõgeva korraldajana)

 

31. jaanuaril külastasime Võru Kubijal aurusaunasid koos spaaga…. Seda olime me kõik oodanud, sest pikk sügis ja päikeseta suvi hakkab mõjuma kurnavalt,  ning turgutust on vaja. Vaja juba sellepärast, et kõik need 3 tegutsemisaastat on naised osalenud tohutul hulgal üritustel, kaasa lüües ka omavalitsuse tegemistes ja suur panus eelmisel suvel sai antud Võrumaa Noorte laulu- ja tantsupidu toitlustades.

 

Peale spaa ja saunamõnusid ootas naisi pidulik õhtusöök.

Nii hea oli istuda lauda ja lasta end teenindada. Tavaliselt oleme selles rollis just meie . Loorberitele puhkama aga ei pääsenud, sest reedel, 1. veebruaril tähistasime koos jõustruktuuridega Tartu Rahulepingu 93.aastapäeva. Võistlema asusid sel aastal Ly Ojarand, Raili Purgi ja Dagmar Hekki. Koos Egel Alla ja Tiiu Silmaga alustasime juba hommikul varakult laua ettevalmistusega 40 le inimesele. Ka seekord sai ülesanne täidetud, laud suurepäraselt kaetud  ja võistlus võisteldud, mitte küll kõige paremini, kuid püüdsime nii, nagu jaksu oli võistelda treenitud, sportlike meestega .

 

Poole peale sai ka raske rühmaparameediku erialakursus, kus osaleme Dagmar Hekkiga.  Kanüleerimine, EKG, veresuhkur, vererõhk, lihasesüst olid selle nädalavahetuse edukalt läbitud eksamite  teemad. 

 

Ees ootab Eesti Vabariigi 95.aastapäev. Soovin teile kõikidele ilusat ja turvalist aastapäeva. Erilised tänud Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna Vastseliina jaoskonna tublidele tegevliikmetele eesotsas aseesinaise Egel Allaga.  Päikest ja edu Tiiu Silm, Eve Tolmik, Annika Malnieks, Raili Purgi, Iti Toom, Marina Kõva. Suur tänu ka Vastseliina vallaavanemale Raul Tohvile, kes on toetanud meid alati kui vaja.

 

Ees ootab sisukas ja tihe kevad-suvi, ning augustis ootame külla NKK Rapla ringkonna tublisid liikmeid, et koos kolmel  päeval ette võtta palju asjalikku, samas ka lõbusat. Vahetada muljeid, kogemusi ja lasta nautida Lõuna-Eesti kuppelmaastikku, külastades Setu kuninga valimist ja kindlasti ka Kuperjanovi Jalaväe Pataljoni.

 

ILUSAT VABARIIGI AASTAPÄEVA KÕIKIDELE !

NKK Võrumaa ringkonna

Vastseliina jaoskonna esinaine

Anu Jõgeva

Vastseliina jaoskonnal täitub kolmas tegutsemisaasta
Vastseliina rõõmsad naised
Järgmine →
Tegusad Naised

FastLion CMS

Vastseliina jaoskonnal täitub kolmas

Vastseliina jaoskonnal täitub kolmas

Veebruari lõpul täitub naiskodukaitse Võrumaa ringkonna Vastseliina jaoskonna kolmas edukas ja töine tegevusaasta 2012 aastasse mahtus väljaõppe üritusi kui ka meeldivat ja meelepärast

Vastseliina jaoskonnal täitub kolmas tegutsemisaasta

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse