Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vastseliina jaoskonna suvepäevad Vastseliina jaoskonna suvepäevad Vastseliina jaoskond veetis oma kolmandad suvepäevad seekord tegevliikme Eve ja toetajaliikme Toomas Tolmiku pool Holsta külas. Mõned nädalad tagasi olime just korraldanud väärilise pulmapeo neile. ← Eelmine Maakaitsepäev Võrus Järgmine → Mis ei tapa, teeb kohe kindlasti tugevaks Vastseliina jaoskonna suvepäevad

Vastseliina jaoskonna suvepäevad

Anu Jõgeva 31. juulil 2012

Vastseliina jaoskond veetis oma kolmandad suvepäevad seekord tegevliikme Eve ja toetajaliikme Toomas Tolmiku pool Holsta külas. Mõned nädalad tagasi olime just korraldanud väärilise pulmapeo neile.

Kuna suvi on suurte ürituste ja puhkuste aeg, siis kõigile sobilikku aega on väga keeruline kokku seada. Marina viibis juhtide laagris Saaremaal ja Dagmar ning Signe rassivad veel tänaseni Sõduribaaskursustel  Nursipalus.

 

Otsustasime, et tõsist tööjuttu ajame suht vähe ja rohkem panustame seekord endaga tegelemisele. Nimelt kasutasime psüholoogist kunstniku abi, et jäädvustada esialgu kyll pabertapeedile, hiljem lõuendile, omi tundeid ja maailmavaateid. Ja tundeid tuli … nii erinevaid, nagu me tegelikult ka oleme. Igaüks jäi oma maalituga rahule ja võttis pildi koju.

 

Eve ja Toomase kosutav saun pakkus meeliülendavaid tundeid hiliste öötundideni. Lapsed veetsid koos tegutsedes mõnusalt aega ja nende pidzaamapidu ei tahtnud lõppeda kuigi.

 

Juttu jätkus erinevatel teemadel hiliste öötundideni ja jätkus ka varahommikul uuesti.

 

Meil on hea meel, et meil on selline tugev ja ühtne jaoskond. Meeleldi viibitakse koos ja tehakse erinevaid tegevusi. Ka oleme tugeva liitlase leidnud Vastseliina valla näol, kes pakub meile erinevaid võimalusi omi oskusi ja tegemisi rakendada. Usun, et naised on sama tublid ja tegutsemishimulised veel kaua.

FastLion CMS

Vastseliina jaoskonna suvepäevad

Vastseliina jaoskonna suvepäevad

Kuna suvi on suurte ürituste ja puhkuste aeg, siis kõigile sobilikku aega on väga keeruline kokku seada Marina viibis juhtide laagris Saaremaal ja Dagmar ning Signe rassivad veel tänaseni Sõduribaaskursustel Nursipalus Vastseliina jaoskond veetis oma kolmandad suvepäevad seekord tegevliikme Eve ja toetajaliikme Toomas Tolmiku pool Holsta külas. Mõned nädalad tagasi olime just korraldanud väärilise pulmapeo neile.

Vastseliina jaoskonna suvepäevad

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse