Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Varahommik on täis siginat – saginat …. Varahommik on täis siginat ← Eelmine Mis ei tapa, teeb kohe kindlasti tugevaks Järgmine → Marta Mälbergi sünniaastapäev Varahommik on täis siginat – saginat ….

Varahommik on täis siginat – saginat ….

Anu Jõgeva 4. sept. 2012
Varahommik on täis siginat – saginat ….
Kenad vormis naised

Kohalik Vastseliina gümnaasium, kes krooniti selle aasta riigieksamitulemuste põhjal maakonna parimaks gümnaasiumiks , ootas oma vanu ja uusi õpilasi.

 

Euroopa Liidu toel sai alev uue kuue koos sinna kuuluvate ülekäiguradade ja saarekestega.  Otsus esimese koolipäeva hommikul saata kooli õpilasi,  tekkis meie heade kaaslaste näite varal (Rapla ringkonna, Kaiu jaoskonna naiste eeskujul) ja koostöös kohaliku konstaabli Dmitri Kulagaga.

 

Kuna minu väiksem poeg Jakob alustas ka oma kooliteed jätsin südamerahuga kõik jaoskonna aseesinaise Egel Alla hoolde.

 

Tuttavate poolt sain koolimajas palju komplimente, et meie kaunites vormides naised juhatavad kooliõpilasi üle tee koostöös politseiga ja jagavad helkureid, kellel need kas siis kogemata maha jäänud või pole jõudnudki veel muretseda.

 

Peale hommikust ülekäiguradade jälgimist suundusid naised Vastseliinaa gümnaasiumi juures tegutseva Noortekeskuse juurde, et valmistada koolilastele pannkooke.  See nagu väike traditsioon juba,  sest samad naised tegid ka eelmisel aastal pannkooke koolist tulevatele lastele.

 

Suur tänu kõikidele tublidele Vastseliina jaoskonna naistele , Tiiule, Railile, Mireenale , Evele ja  aseesinasele  Egel Allale.

Varahommik on täis siginat – saginat ….

FastLion CMS

Varahommik on täis siginat

Varahommik on täis siginat

Kenad vormis naised Kohalik Vastseliina gümnaasium, kes krooniti selle aasta riigieksamitulemuste põhjal maakonna parimaks gümnaasiumiks , ootas oma vanu ja uusi õpilasi Euroopa Liidu toel sai alev uue kuue koos sinna kuuluvate ülekäiguradade ja saarekestega

Varahommik on täis siginat – saginat ….

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse