Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
"Vana juht ei ole konn..., LIHTSALT INIMENE ON!" "Vana juht ei ole … Nii kõlas läbi huumoriprisma lahtiseletatult juhi retseptiraamatus väljatoodud üks juhistest uuele juhile. 20-22 juuli toimus Saaremaal Tehumardi puhkekeskuses Naiskodukaitse juhtide laager. Põlva ringkonnast võtsid osa Esti Taal, Karin Kivi, Kristi Randla, Maarja Siilbek ja Mirell Lattik. ← Eelmine Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva kasulikuga Järgmine → "Hobuala sügis" "Vana juht ei ole konn. . . , LIHTSALT INIMENE ON!"

"Vana juht ei ole konn..., LIHTSALT INIMENE ON!"

Esti Taal 31. juulil 2012

… Nii kõlas läbi huumoriprisma lahtiseletatult juhi retseptiraamatus väljatoodud üks juhistest uuele juhile.
20-22 juuli toimus Saaremaal Tehumardi puhkekeskuses Naiskodukaitse juhtide laager. Põlva ringkonnast võtsid osa Esti Taal, Karin Kivi, Kristi Randla, Maarja Siilbek ja Mirell Lattik.

"Vana juht ei ole konn..., LIHTSALT INIMENE ON!"
Autor: Maarja Siilbek
"Vana juht ei ole konn..., LIHTSALT INIMENE ON!"
Autor: Mirell Lattik

Laagris töötasime läbi värskelt trükist ilmunud Naiskodukaitse juhi retseptiraamatu, mis sisaldab näpunäiteid  uuele juhile  ükskõik mis  tasandil. Grupitöös tõdesime  kõik üksmeelselt, et juhtidena on meil vaja abi ja toetust oma probleemide lahendamisel.

Laupäeva hommik algas orienteerumismänguga. Kõik ikka selleks, et meel oleks erk pika tööpäeva jaoks.

Teiseks laagrit läbivaks teemaks oli mentorlus.  Mentorprogramm käivitatakse testimiseks septembrikuust. Testperiood kestab üks aasta. Selle aja jooksul koolitatakse välja igast ringkonnast 1 mentorite koordinaator. Mentorid on mõeldud abistamaks  uusi liikmeid  sisseelamisperioodil naiskodukaitsjana ja aktiivsest tegevusest  kõrvalejäänud endiste  liikmete  tagasitoomiseks  tegusate liikmete hulka.

Kolmas teema oli revideerimine ja selle vajalikkus.  Ühiselt tõdeti, et revideerimist on vaja. Tehti ettepanekuid ja pakuti välja lahendusi edaspidisteks revideerimisteks.

Mõlemal õhtul toimus ka meelelahutusprogramm. Kui esimesel õhtul enamasti oldi lihtsalt pealtvaatajad, siis teisel õhtul oli võimalus kõigil aktiivselt ise kaasa lüüa ja seda võimalust ka kasutati.

Tagasiteel külastati ühiselt Angla tuulikuid, kus toimus ka laagri lõpetamine.

Järgmine →
"Hobuala sügis"

FastLion CMS

"Vana juht ei ole

"Vana juht ei ole

Autor: Maarja Siilbek Autor: Mirell Lattik Laagris töötasime läbi värskelt trükist ilmunud Naiskodukaitse juhi retseptiraamatu, mis sisaldab näpunäiteid uuele juhile ükskõik mis tasandil Grupitöös tõdesime kõik üksmeelselt, et juhtidena on meil vaja abi ja toetust oma probleemide lahendamisel … Nii kõlas läbi huumoriprisma lahtiseletatult juhi retseptiraamatus väljatoodud üks juhistest uuele juhile.20-22 juuli toimus Saaremaal Tehumardi puhkekeskuses Naiskodukaitse juhtide laager. Põlva ringkonnast võtsid osa Esti Taal, Karin Kivi, Kristi Randla, Maarja Siilbek ja Mirell Lattik.

"Vana juht ei ole konn. . . , LIHTSALT INIMENE ON!"

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse