Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vabariigi President Kersti Kaljulaid võõrustas Naiskodukaitse juhte Vabariigi President Kersti Kaljulaid 17. mail kohtusid Naiskodukaitse juhid Kadriorus Vabariigi Presidendi Kersti Kaljulaidiga. html Foto: Raul Mee/Vabariigi Presidendi Kantselei Koostöö ← Eelmine Naiskodukaitsjatele korraldati orkaan Järgmine → Naiskodukaitsajd üle Eesti mälestavad juuniküüditamise ohvreid Vabariigi President Kersti Kaljulaid võõrustas Naiskodukaitse juhte

Vabariigi President Kersti Kaljulaid võõrustas Naiskodukaitse juhte

17. mail 2017

17. mail kohtusid Naiskodukaitse juhid Kadriorus Vabariigi Presidendi Kersti Kaljulaidiga.

Vabariigi President Kersti Kaljulaid: Kohtusin Kadriorus Naiskodukaitse juhtidega ja arutasime, millist rolli täidab see organisatsioon ja millist rolli täidavad naised riigikaitses. Me ei pea seda rolli otsima, see on olemas. Me peame leidma erinevad teed, kuidas naised selleni tuua ja Naiskodukaitse töö selles vallas on igati tunnustust väärt. Küsimuses ei ole ju mitte ainult riigikaitses, see küsimus on palju laiem ja puudutab meid kõiki - kuidas kaitsta oma peret, kodu ning kogukonda.

 

Kohtumise pildigalerii:

https://president.ee/et/meediakajastus/pildigalerii/collection_id-3397.html

Vabariigi President Kersti Kaljulaid võõrustas Naiskodukaitse juhte
Foto: Raul Mee/Vabariigi Presidendi Kantselei

FastLion CMS

Vabariigi President Kersti Kaljulaid

Vabariigi President Kersti Kaljulaid

Vabariigi President Kersti Kaljulaid: Kohtusin Kadriorus Naiskodukaitse juhtidega ja arutasime, millist rolli täidab see organisatsioon ja millist rolli täidavad naised riigikaitses Me ei pea seda rolli otsima, see on olemas 17. mail kohtusid Naiskodukaitse juhid Kadriorus Vabariigi Presidendi Kersti Kaljulaidiga.

Vabariigi President Kersti Kaljulaid võõrustas Naiskodukaitse juhte

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse