Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu Jaanuaris Tamme jaoskonna aastakoosolekul leiti, et seltskonda on tekkinud juurde meeldivalt palju uusi nägusid, aga kõigiga ei ole jõudnud tuttavaks saada. Et oma jaoskonnasisest suhtlust ergutada ja uued tulijad vanu olijaid (ja vastupidi) tundma saaksid õppida, lepiti kokku plaan edaspidi regulaarselt jaoskonnaõhtuid korraldama hakata. Natuke planeerimist, natuke ettevalmistusi ja esimene jaoskonnaõhtu leidiski aset märtsi alguses, kergelt sombusel ja soojal esmaspäevaõhtul. Jääme ootama järgmist põnevat ettevõtmist! Fotod: Merili Sepp ← Eelmine Head teha on hea Järgmine → Kui kaugel on kauge? Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu

Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu

Kerli Prants

Jaanuaris Tamme jaoskonna aastakoosolekul leiti, et seltskonda on tekkinud juurde meeldivalt palju uusi nägusid, aga kõigiga ei ole jõudnud tuttavaks saada. Et oma jaoskonnasisest suhtlust ergutada ja uued tulijad vanu olijaid (ja vastupidi) tundma saaksid õppida, lepiti kokku plaan edaspidi regulaarselt jaoskonnaõhtuid korraldama hakata. Natuke planeerimist, natuke ettevalmistusi ja esimene jaoskonnaõhtu leidiski aset märtsi alguses, kergelt sombusel ja soojal esmaspäevaõhtul.

Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu

Et lisaks jutustamisele ka midagi praktilist teha ja uus oskus käppa saada, otsustas meie jaoskonna osavnäpp Piret, kes muuhulgas on ka väga keskkonnateadlik, õpetada kõigile huvilistele selgeks plastpudelitele uue elu andmise kaunite ehete näol.

Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu

Esmalt alustati aga loomulikult tutvumisringiga, kus iga liige pidi iseenda asemel tutvustama hoopis kõrvalistujat. Mõnel juhul pidi tutvustatav siiski ise ka sõna sekka ütlema, sest eks selle õhtu korraldamise üks põhjuseid oligi see, et paljud liikmed ei tunne üksteist eriti hästi. Ehkki esialgu tundus, et jutuhoog ei vaibugi ja sel õhtul meisterdamiseni ei jõuta, otsustati lõpuks siiski kaasahaaravasse vestlusesse paus teha ja Piret näitas, milliseid imekauneid lillekesi saab valmistada esialgu igavana tunduvast plastpudelist. Õied saab seejärel kinnitada prossinõelte, juukseklambrite, peavõrude vm külge ja muuta nad niimoodi pilkupüüdvateks eheteks.

Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu

Hubases klassiruumis mõnusa jutuvada saatel valmisid erinevat värvi säravate pärlitega kaunistatud õied. Tulemus oli lausa nii ilus, et otsustati, et sarnaseid ehteid võib valmistada ka suvise Maakaitsepäeva loterii auhindade tarbeks. Seekord klassis valminud ehte võttis aga igaüks koju kaasa, kellel kampsuni külge kinnitatuna, kellel salliäärt kaunistamas. Usinalt planeeriti juba järgmist jaoskonnaõhtut, sest seekordne oli ilmselgelt kordaläinud: kõigi kohalolijate kohta kuulis midagi uut ja põnevat, ehk said tuttavaks ka mõned liikmed, kes varem üksteist näinudki polnud ning kindlasti saadi selgeks uus oskus valmistada omapäraseid ja kauneid ehteid täiesti tavalisest joogipudelist.

 

Jääme ootama järgmist põnevat ettevõtmist!

Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu

Fotod: Merili Sepp

← Eelmine
Head teha on hea
Järgmine →
Kui kaugel on kauge?

FastLion CMS

Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu

Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu

Et lisaks jutustamisele ka midagi praktilist teha ja uus oskus käppa saada, otsustas meie jaoskonna osavnäpp Piret, kes muuhulgas on ka väga keskkonnateadlik, õpetada kõigile huvilistele selgeks plastpudelitele uue elu andmise kaunite ehete näol Esmalt alustati aga loomulikult tutvumisringiga, kus iga liige pidi iseenda asemel tutvustama hoopis kõrvalistujat Jaanuaris Tamme jaoskonna aastakoosolekul leiti, et seltskonda on tekkinud juurde meeldivalt palju uusi nägusid, aga kõigiga ei ole jõudnud tuttavaks saada. Et oma jaoskonnasisest suhtlust ergutada ja uued tulijad vanu olijaid (ja vastupidi) tundma saaksid õppida, lepiti kokku plaan edaspidi regulaarselt jaoskonnaõhtuid korraldama hakata. Natuke planeerimist, natuke ettevalmistusi ja esimene jaoskonnaõhtu leidiski aset märtsi alguses, kergelt sombusel ja soojal esmaspäevaõhtul.

Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse