Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Head teha on hea Head teha on hea 11. detsembril Pala kultuurimajas peetud jõululaadal korraldasid Naiskodukaitse Tartu ringkonna Põhja-Tartumaa jaoskonna naised heategevusliku laadaloterii. Mõtte iduks oli 2012. detsembris Palal ringkonna jõulupeol juba katsetatud variant, tookord annetasime saadud summa Elva Perekodu toetuseks. ← Eelmine Koostöös on kirjeldamatu jõud Järgmine → Uuskasutusteemaline jaoskonnaõhtu Head teha on hea

Head teha on hea

Margit Soieva, Põhja-Tartumaa jaoskonna aseesinaine

11. detsembril Pala kultuurimajas peetud jõululaadal korraldasid Naiskodukaitse Tartu ringkonna Põhja-Tartumaa jaoskonna naised heategevusliku laadaloterii. Mõtte iduks oli 2012. detsembris Palal ringkonna jõulupeol juba katsetatud variant, tookord annetasime saadud summa Elva Perekodu toetuseks.

Esialgu oligi plaanis oma jõududega hakkama saada, kuid siis hakkas siit ja sealt tulema juurde toetajaid, kes tahtsid ka õla alla panna, et lapsi aidata. Laadapäevalgi tuli meie juurde neid, kes poetasid loteriilauale mõne toreda asjakese. Rõõmu ja põnevust oli kõigil – nii korraldajail kui ostjatel. Ei oskagi välja tuua kõige erilisemat eset, sest oli kõike: võisid saada midagi magusat, midagi torkivat, midagi libeduse tõrjeks, midagi tervisele kasulikku jne. Kui nüüd pisut ka numbritest rääkida, siis loosikraami kogunes 123 ühikut 30 annetajalt ja tegelesime oma laua taga pakkumisega vaid poolteist tundi ning loosikarbike oligi tühi.  Olen kindel, et järgmisel aastal on numbrid palju suuremad, sest vaatamata kõhnukestele rahakottidele on inimesed väga altid aitama ja nagu öeldi: südamesse jääb soe tunne, kui tead, et see läheb kellelegi, kes seda tõeliselt vajab.

 

Loteriist saadud tulu anname juhatuse otsusega Tartu Maarja Kooli tugikodule.

 

Head teha on hea, ja olen õnnelik, et meie hulgas ongi väga palju häid inimesi, kes aitasid korraldamisele kaasa või toetasid oma ostuga.

 

Meie jaoskonna naised tegid laadarahvale ka jõulukohviku, kus sai mõnusasti kohvitassi taga juttu puhuda ja meie oma jaoskonnaliikme küpsetatud pirukaid-kooke maitsta. Külastajad arvasid, et taoline kohvik võiks lausa igal kolmapäeval olla, kui buss igast valla nurgast inimesed keskusesse kohale toob!

 

Endale peab pai tegema: heategevuslik loterii ning jõulukohvik oli väikese Põhja-Tartumaa jaoskonna Suur Aasta Tegu.

 

FastLion CMS

Head teha on hea

Head teha on hea

Esialgu oligi plaanis oma jõududega hakkama saada, kuid siis hakkas siit ja sealt tulema juurde toetajaid, kes tahtsid ka õla alla panna, et lapsi aidata Laadapäevalgi tuli meie juurde neid, kes poetasid loteriilauale mõne toreda asjakese 11. detsembril Pala kultuurimajas peetud jõululaadal korraldasid Naiskodukaitse Tartu ringkonna Põhja-Tartumaa jaoskonna naised heategevusliku laadaloterii. Mõtte iduks oli 2012. detsembris Palal ringkonna jõulupeol juba katsetatud variant, tookord annetasime saadud summa Elva Perekodu toetuseks.

Head teha on hea

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse