Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Uus juhatus Lõuna-Läänemaal Uus juhatus Lõuna-Läänemaal Lõuna-Läänemaa jaoskonna üldkogu tegi arenguks vajalikke otsuseid. Juhatuse liikmed on ametis olnud jaoskonna loomisest peale ja tekkis vajadus saavutada uus energia ning viia läbi uuendusi juhtimises. ← Eelmine Küünlapäeva tähistamine Hiiumaal Järgmine → Kolm soovi vabariigi sünnipäevaks Uus juhatus Lõuna-Läänemaal

Uus juhatus Lõuna-Läänemaal

Kaja Lotman 19. veebr. 2017

Lõuna-Läänemaa jaoskonna üldkogu tegi arenguks vajalikke otsuseid. Juhatuse liikmed on ametis olnud jaoskonna loomisest peale ja tekkis vajadus saavutada uus energia ning viia läbi uuendusi juhtimises.

Uus juhatus Lõuna-Läänemaal
Triin ja Kaidi tutvustavad Lihula lasteaias naiskodukaitse organisatsiooni 2016. aastal. Foto Anne Ööpik

Üldkogu ees oli valik, kas vahetada välja kogu juhatus või teha seda osaliselt. Leiti, et järjepidevuse tagamiseks on mõistlik vahetada välja kõigepealt kaks liiget. Tagasiastumise avalduse esitasid Kaja Lotman ja Imbi Esko. Nende asemele valiti uude juhatusse Pille Kaisel ja Kaidi Antsi. Uude juhatusse kuuluvad nüüd: Kaidi Antsi, Pille Kaisel, Triin Leever, Varje Ojala-Toos ja Kersti Täht, revisjonikomisjon tegutseb koosseisus Kirsi Loide, Silvia Lotman ja Kaja Lotman.

Juhatuse koosolekul toimunud arutelul otsusti, et uueks esinaiseks saab Triin Leever ja uus aseesinaine on Kaidi Antsi.
Triinul on pikaajaline kogemus tööst kodutütarde organisatsioonis, ta on meie jaoskonna arhivaar ja peab tegevuste  päevikut. Igapäevaselt on ta algkooli õpetaja, kuid praegu on väikese lapsega kodus.
Kaidi Antsi on väga edukalt juhtinud revisjonikomisjoni, igapäevaselt tegeleb Lihula vallas sotsiaaltööga.  Nii Triin kui ka Kaidi olid esimeste seas, kes läbisid Lõuna-Läänemaal Naiskodukaitse baasväljaõppe.  
Kogu jaoskond soovib uuele juhatusele õnne ja jaksu. Kinnitame Triinule ja Kaidile, et kogu jaoskond on teile kindlaks seljataguseks.

FastLion CMS

Uus juhatus Lõuna-Läänemaal

Uus juhatus Lõuna-Läänemaal

Triin ja Kaidi tutvustavad Lihula lasteaias naiskodukaitse organisatsiooni 2016 aastal Lõuna-Läänemaa jaoskonna üldkogu tegi arenguks vajalikke otsuseid. Juhatuse liikmed on ametis olnud jaoskonna loomisest peale ja tekkis vajadus saavutada uus energia ning viia läbi uuendusi juhtimises.

Uus juhatus Lõuna-Läänemaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse