Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu Tänasel (11. 04. 16) kevadiselt päikselisel õhtupoolikul said kokku kümme Ülejõe jaoskonna naist, kaks noorkotkast ning veel mõned tulihingelised tulevased kodutütred. Kes kimas kohale rattaga, kes autoga aga kohtumispaigaks oli Tammiste metsaraja puhkeplats, kus tulijaid ootas juba ees põlev lõke ja lõkkel podisev teevesi. ← Eelmine Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond annab veteranidele au! Järgmine → Anname au - kuus kuud kuumust Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu

Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu

Janeli Ots 12. aprillil 2016

Tänasel (11.04.16) kevadiselt päikselisel õhtupoolikul said kokku kümme Ülejõe jaoskonna naist, kaks noorkotkast ning veel mõned tulihingelised tulevased kodutütred. Kes kimas kohale rattaga, kes autoga aga kohtumispaigaks oli Tammiste metsaraja puhkeplats, kus tulijaid ootas juba ees põlev lõke ja lõkkel podisev teevesi.

Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu

Alustasime meie päris esimest lõkkeõhtut teooriatunniga orienteerumisest. Õppe läbiviijaks oli Jaanus Ots, kes on sõdurioskuste õpetamisel meile alati õla alla pannud. Naistest oli kohal selliseid, kes palju matkanud, aga ka neid, kes said kompassi pihku alles esimest korda. Teooria oli konkreetne ja kokkuvõtlik, kuna orienteerumisoskuse õppimiseks on siiski põhiliselt tarvis harjutada, harjutada ja harjutada. Seega, kui said läbitud teemad kompassi, kaardi, asukoha ja suuna määramise teoorias, asusime kohe praktilise poole juurde. Naised jagati gruppideks ja esmalt saime ülesandeks kompassi abil punktide määramise kaardil. Edasised ülesanded sooritasime juba maastikul suundorienteerumisena. Kõik punktid said naistel edukalt leitud ja vastatud ka naiskodukaitse teemalistele kontrollküsimustele, mis ootasid meid punktides. 

Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu

Edasi läks õhtu vabas vormis, lõkke ümber teed juues ja vorste grillides. Värskes õhus süüa, juua on ju palju maitsvam kui kusagil mujal ja lahkusime alles siis kui taevas kenasti päikeseloojangust roosaks värvus.

Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu

FastLion CMS

Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu

Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu

Alustasime meie päris esimest lõkkeõhtut teooriatunniga orienteerumisest Õppe läbiviijaks oli Jaanus Ots, kes on sõdurioskuste õpetamisel meile alati õla alla pannud Tänasel (11.04.16) kevadiselt päikselisel õhtupoolikul said kokku kümme Ülejõe jaoskonna naist, kaks noorkotkast ning veel mõned tulihingelised tulevased kodutütred. Kes kimas kohale rattaga, kes autoga aga kohtumispaigaks oli Tammiste metsaraja puhkeplats, kus tulijaid ootas juba ees põlev lõke ja lõkkel podisev teevesi.

Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse