Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Anname au - kuus kuud kuumust Anname au - kuus Anname au kampaania raames korraldas Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond eile Pärnu keskraamatukogus Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele pühendatud ürituse. Foto autor Liina Toome Sinilillekampaania ← Eelmine Ülejõe jaoskonna esimene lõkkeõhtu Järgmine → Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond tähistas aastapäeva Anname au - kuus kuud kuumust

Anname au - kuus kuud kuumust

Karmen Vesselov 15. aprillil 2016

Anname au kampaania raames korraldas Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond eile Pärnu keskraamatukogus Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele pühendatud ürituse.

Koosviibimisele saabus lisaks naiskodukaitsjatele ja kaitseliitlastele ka hulk asjast huvitatud linnakodanikke. Ürituse avasõnad lausus aga maavanem Kalev Kaljuste. Oma kõnes rõhutas ta Eesti riigi ja NATO koostöö vajalikkust ning tänas neid, kes tegutsevad meie julgeoleku huvides.

 

Omalt poolt lisas südamlikud sõnad ka Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna esinaine Jana Ots, kes tuletas meelde, et just tänu kaitseväele saame elada rahus.

 

Tänuürituse peaesineja oli vahipataljoni ülem major Martin Kukk. Major Kukk on osalenud kahel missiooni Afganistanis ning ta on kirjutanud sellest ka raamatu „Kuus kuud kuumust: Estcoy-12 Afganistanis“.

 

Raamatust seekord juttu ei tulnud, kuid see-eest kirjeldas Kukk väga haaravalt elulisi seiku oma missioonidelt. Ta rääkis sealse sõja põhjustest, kohalikust kultuurist ja tavadest ning kummalistest situatsioonidest, mis tulid ette kaugel Helmandi provintsis töötades.

 

Enne ja pärast üritust pakkusid naiskodukaitsjad oma kuulsat piparmünditeed ning loomulikult oli kõigil soovijail võimalik toetada meie veterane, ostes sinilillemärgi.

 

Anname au - kuus kuud kuumust
Ürituse korraldajad koos major Martin Kukega. Foto autor Liina Toome

FastLion CMS

Anname au - kuus

Anname au - kuus

Koosviibimisele saabus lisaks naiskodukaitsjatele ja kaitseliitlastele ka hulk asjast huvitatud linnakodanikke Ürituse avasõnad lausus aga maavanem Kalev Kaljuste Anname au kampaania raames korraldas Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond eile Pärnu keskraamatukogus Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele pühendatud ürituse.

Anname au - kuus kuud kuumust

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse