Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tõstkem liiklusturvalisust! Tõstkem liiklusturvalisust! Kooliaasta alguse puhul toimub 1. -5. septembrini Politsei Naisühenduse ja Naiskodukaitse ühisüritus "Ohutu Koolitee", millest on meil kõigil võimalik osa võtta. innerHTML = writetospan; yve.[no-Smpam)maloverjan(at)mail.ee Koostöö ← Eelmine Tallinna naised üleriigilisel NKK laskevõistlusel Järgmine → Kuidas hoida oma jalgu pikal rännakul? Tõstkem liiklusturvalisust! liiklusturvalisus; ohutu koolitee

Tõstkem liiklusturvalisust!

Tallinna ringkond 26. augustil 2008

Kooliaasta alguse puhul toimub 1.-5. septembrini Politsei Naisühenduse ja Naiskodukaitse ühisüritus "Ohutu Koolitee", millest on meil kõigil võimalik osa võtta.

Tegemist on peamiselt ühispatrulliga Tallinna koolide läheduses asuvatel vöötradadel, et pöörata autojuhtide tähelepanu lastele ning aidata koolijütsidel turvaliselt teed ületada.

Operatsiooni korraldab Põhja prefektuur Tallinnas ja Harjumaal ja selle eesmärk on pöörata tähelepanu kooliaasta algusega kaasnevatele muudatustele liikluses.

NKK liikmeid oodatakse patrullima 1.-5. septembrini hommikul kella 7.30-13.00 või pärastlõunal kella 12.00-15.00. Kogunemine on eeldatavalt Erika tn 15.

Andke oma osalemisest ja sobivast ajast teada:

FastLion CMS

Tõstkem liiklusturvalisust!

Tõstkem liiklusturvalisust!

Tegemist on peamiselt ühispatrulliga Tallinna koolide läheduses asuvatel vöötradadel, et pöörata autojuhtide tähelepanu lastele ning aidata koolijütsidel turvaliselt teed ületada Operatsiooni korraldab Põhja prefektuur Tallinnas ja Harjumaal ja selle eesmärk on pöörata tähelepanu kooliaasta algusega kaasnevatele muudatustele liikluses Kooliaasta alguse puhul toimub 1.-5. septembrini Politsei Naisühenduse ja Naiskodukaitse ühisüritus "Ohutu Koolitee", millest on meil kõigil võimalik osa võtta.

Tõstkem liiklusturvalisust!

liiklusturvalisus; ohutu koolitee
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse