Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tartu ringkonna jõulupidu Tartu ringkonna jõulupidu 8. detsembril võtsid naiskodukaitsjad suuna Pala poole, kus seekord toimus ringkonna jõulupidu Põhja-Tartumaa jaoskonna korraldamisel. Seekord oli suudetud vältida peamist muret – ruumipuudust, sest Pala kultuurimaja on avar ja võimaldab mitmesuguseid tegevusi. Näiteks Kaitseliidu Majakoor sai hääled lahti laulda eraldi ruumis, samuti oli korraldatud lastehoid. sünnipäeva Järgmine → Intellektika 2013 Tartu ringkonna jõulupidu

Tartu ringkonna jõulupidu

Eha Jakobson

8. detsembril võtsid naiskodukaitsjad suuna Pala poole, kus seekord toimus ringkonna jõulupidu Põhja-Tartumaa jaoskonna korraldamisel. Seekord oli suudetud vältida peamist muret – ruumipuudust, sest Pala kultuurimaja on avar ja võimaldab mitmesuguseid tegevusi. Näiteks Kaitseliidu Majakoor sai hääled lahti laulda eraldi ruumis, samuti oli korraldatud lastehoid.

Tartu ringkonna jõulupidu
Tartu ringkonna jõulupidu
Tartu ringkonna jõulupidu

Meie kõige kaugem ja iseseisvam jaoskond üllatas meid kõigepealt kaasakiskuva ja väga heal tasemel ansambliga, tuues meieni vanu häid estraadilaule – särtsakalt, värvikalt ja professionaalselt.

Tartu ringkonna jõulupidu
Tartu ringkonna jõulupidu

Jõulumemm võttis ette kõigepealt lapsed ja siis kõik naiskodukaitsjad jaoskondade kaupa. Lauldi, loeti luuletusi ja kingiks saadud kaunid ja kogukad piparkoogimajad saavad ilmselt krõbistatud jaanuarikuisel jaoskondade üldkoosolekutel. Kingituste lisa sai endale soetada loterii-allegriilt.

 

Kuna tantsuga on naiskodukaitse üritustel ikka veidi probleeme, siis seekord leiti lahendus: õpetati kogu seltskonnale ära vanaaegne seltskonnatants tuustep. Tantsumõnu saadi kuhjaga.

Tartu ringkonna jõulupidu
Tartu ringkonna jõulupidu

Ringkonna juhatuse nimel andis Eda Leola teada aasta tegijatest. Siin nad on: Kadi Kass (aasta naiskodukaitsja ja aasta toitlustaja), Eha Jakobson (aasta naiskodukaitsja), Rauno Arna (aasta toetaja), Eva Nessler (aasta instruktor), Anna Jänes (aasta instruktor) ja Eda Leola (aasta ürituse - Mari Raamoti rattaretk - korraldaja), Kersti Kivirüüt (aasta tõusev täht) ja Egge Edussaar-Harak (aasta meditsiinitagaja). Neile kinnitati rinda osavnäppude poolt meisterdatud sini-must-valged rosetid.

Tartu ringkonna jõulupidu

Kõige krooniks oli muidugi jõululaud, mille nautimiseks tuli kasutada rohkem silmi ja kujutlusvõimet, sest kõht sai kiirelt ja vastupandamatult täis.

Tartu ringkonna jõulupidu

Julgen küll öelda, et see oli viimase aja nauditavamaid jõulupidusid. Aitäh tegusatele Põhja-Tartumaa naistele! Latt sai tõstetud nii kõrgele, et järgmise aasta korraldajal pole kerge…

Fotod: Eha Jakobson

Järgmine →
Intellektika 2013

FastLion CMS

Tartu ringkonna jõulupidu

Tartu ringkonna jõulupidu

Meie kõige kaugem ja iseseisvam jaoskond üllatas meid kõigepealt kaasakiskuva ja väga heal tasemel ansambliga, tuues meieni vanu häid estraadilaule – särtsakalt, värvikalt ja professionaalselt Jõulumemm võttis ette kõigepealt lapsed ja siis kõik naiskodukaitsjad jaoskondade kaupa 8. detsembril võtsid naiskodukaitsjad suuna Pala poole, kus seekord toimus ringkonna jõulupidu Põhja-Tartumaa jaoskonna korraldamisel. Seekord oli suudetud vältida peamist muret – ruumipuudust, sest Pala kultuurimaja on avar ja võimaldab mitmesuguseid tegevusi. Näiteks Kaitseliidu Majakoor sai hääled lahti laulda eraldi ruumis, samuti oli korraldatud lastehoid.

Tartu ringkonna jõulupidu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse