Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Intellektika 2013 Intellektika 2013 NKK Tartu ringkond osales juba kolmandat korda haridusmessil Intellektika, seekord koos kodutütarde ja kaitseliitlastega. Naiskodukaitse tiimi kuulusid nii need, kes suhtlesid külastajatega, kui ka nn taustajõud: koogiküpsetajad, ülesannete koostaja, jaotusmaterjalide kujundaja. ← Eelmine Tartu ringkonna jõulupidu Järgmine → Naiskodukaitsjad katsid pidulaua Intellektika 2013

Intellektika 2013

Eha Jakobson

NKK Tartu ringkond osales juba kolmandat korda haridusmessil Intellektika, seekord koos kodutütarde ja kaitseliitlastega. Naiskodukaitse tiimi kuulusid nii need, kes suhtlesid külastajatega, kui ka nn taustajõud: koogiküpsetajad, ülesannete koostaja, jaotusmaterjalide kujundaja.

Intellektika 2013
Intellektika 2013
Intellektika 2013

Kõigepealt seati üles suured pildid, mis trükiti Kaitseliidu poolt, seejärel Naiskodukaitse reklaamimaterjalid. Piret Konsin sättis tema enda valmistatud nn puutetesti erinevatest toiduainetest  lauale ritta ja mõlemal päeval oli see külastajate seas populaarne, nagu ka Aleksandra Zaverjuhha koostatud NATO-tähestiku ristsõna. Auhindadeks jagati Leane Moritsa poolt kujundatud järjehoidjaid. Triin Viltrop hoolitses tehnilise poole eest ja oli ka ise inimestega suhtlemas. Oma panuse andsid ka Kadi Kass, Merili Sepp, Eha Jakobson, Kadi Kangur ja Maret Meriste, lisaks „kaadri taha“ jäänud küpsetajad Liina Pärnamäe, Katrin Küünal ja Marina Peleševa.

Naiskodukaitse on saanud nähtavamaks kui kolm aastat tagasi, küsimused olid konkreetsed ja asjalikud ning vestlused viljakad.

Intellektika 2013

FastLion CMS

Intellektika 2013

Intellektika 2013

Kõigepealt seati üles suured pildid, mis trükiti Kaitseliidu poolt, seejärel Naiskodukaitse reklaamimaterjalid Piret Konsin sättis tema enda valmistatud nn puutetesti erinevatest toiduainetest lauale ritta ja mõlemal päeval oli see külastajate seas populaarne, nagu ka Aleksandra Zaverjuhha koostatud NATO-tähestiku ristsõna NKK Tartu ringkond osales juba kolmandat korda haridusmessil Intellektika, seekord koos kodutütarde ja kaitseliitlastega. Naiskodukaitse tiimi kuulusid nii need, kes suhtlesid külastajatega, kui ka nn taustajõud: koogiküpsetajad, ülesannete koostaja, jaotusmaterjalide kujundaja.

Intellektika 2013

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse