Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Taive Saar pälvis kodanikupäeva aumärgi Taive Saar pälvis kodanikupäeva Siseminister Katri Raik andis täna üle kodanikupäeva aumärgid viieteistkümnele silmapaistvale inimesele, kes on oma kogukonnas või laiemalt ühiskonnas jätnud olulise jälje, edendades kodanikukasvatust, väärtustades kodanikuteadvust või tehes vabatahtlikku tööd oma kogukonnas. Varem on kodanikupäeva aumärgi saanud järgmised naiskodukaitsjad: 2017 - Anneli Mikiver 2016 - Kirsika Ilmjärv 2002 - Dagmar Mattiisen 2001 - Rita Loel Koostöö Ohutushoid Tähtpäevad Vabatahtlikud instruktorid ← Eelmine Mentor kui teise inimese värske pilk minu valikutele Järgmine → Piret Taim pälvis Kaitseministeeriumi kuld-rinnamärgi Taive Saar pälvis kodanikupäeva aumärgi

Taive Saar pälvis kodanikupäeva aumärgi

28. nov. 2018

Siseminister Katri Raik andis täna üle kodanikupäeva aumärgid viieteistkümnele silmapaistvale inimesele, kes on oma kogukonnas või laiemalt ühiskonnas jätnud olulise jälje, edendades kodanikukasvatust, väärtustades kodanikuteadvust või tehes vabatahtlikku tööd oma kogukonnas.

15 aumärgi saaja hulgas oli ka Naiskodukaitse tegevliige Taive Saar, kes on vabatahtlikuna andnud suure panuse Eesti elanikkonnakaitse arengusse. Naiskodukaitse ohutushoiu kursus, mille arendamise vaimseks emaks Taivet lugeda võib, annab oskused erinevate ohtudega toimetulemiseks nii tava- kui kriisiolukorras. Taive koolitab ohutushoiu instruktoreid ja on neile mentoriks. Oma palgatöö kõrvalt on ta panustanud tuhandeid töötunde inimeste koolitamisse ja koolitussüsteemi arendamisse.

 

“Seda au jagan teiega, armsad ohutushoiu instruktorid,” tundis kodanikupäeva aumärgi värske saaja Taive end tänulikult.

Taive Saar pälvis kodanikupäeva aumärgi
Foto: Arno Mikkor

„Juba kaks aastakümmet tunnustame neid tublisid inimesi, kes oma vabast ajast ja tahtest kogukonna eest seisavad. Täna olid need hariduse edendajatest lähisuhtevägivalla vastu võitlejateni, esmaabikoolitajatest laste ja perede aitajateni,“ ütles Katri Raik Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones toimunud pidulikul tunnustusüritusel. „Tänu on ära teeninud aga kõik need kümned tuhanded inimesed, kes iga päev mõne suure või väiksema vabatahtliku teoga Eesti elu edendavad,“ lisas siseminister.

Taive Saar pälvis kodanikupäeva aumärgi
Foto: Arno Mikkor

Siseministeerium annab kodanikupäeva aumärke välja alates 1998. aastast. Tänavu esitati aumärgi komisjonile 92 ettepanekut aumärgi andmiseks.

 

Varem on kodanikupäeva aumärgi saanud järgmised naiskodukaitsjad:

2017 - Anneli Mikiver
2016 - Kirsika Ilmjärv
2002 - Dagmar Mattiisen
2001 - Rita Loel

FastLion CMS

Taive Saar pälvis kodanikupäeva

Taive Saar pälvis kodanikupäeva

15 aumärgi saaja hulgas oli ka Naiskodukaitse tegevliige Taive Saar, kes on vabatahtlikuna andnud suure panuse Eesti elanikkonnakaitse arengusse Naiskodukaitse ohutushoiu kursus, mille arendamise vaimseks emaks Taivet lugeda võib, annab oskused erinevate ohtudega toimetulemiseks nii tava- kui kriisiolukorras Siseminister Katri Raik andis täna üle kodanikupäeva aumärgid viieteistkümnele silmapaistvale inimesele, kes on oma kogukonnas või laiemalt ühiskonnas jätnud olulise jälje, edendades kodanikukasvatust, väärtustades kodanikuteadvust või tehes vabatahtlikku tööd oma kogukonnas.

Taive Saar pälvis kodanikupäeva aumärgi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse