Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Süüdatud võidutuled süttisid ka veebikaardil Süüdatud võidutuled süttisid ka Aasta 2020 on olnud väga eriline. See on pannud proovile inimeste leidlikuse ning tehnoloogilsed võimekused. Sel aastal oli võimalik jälgida Tallinnas süüdatud võidutulede teekonda internetis ja iga maakonda jõudnud tõrvik lõi lõkkele ka veebikaardil. ← Eelmine Kui ükskord on meid päriselt vaja, siis me oleme valmis Järgmine → Kuues ringkonnas puhuvad uued tuuled Süüdatud võidutuled süttisid ka veebikaardil

Süüdatud võidutuled süttisid ka veebikaardil

Katrin Rannaste 23. juunil 2020

Aasta 2020 on olnud väga eriline. See on pannud proovile inimeste leidlikuse ning tehnoloogilsed võimekused. Sel aastal oli võimalik jälgida Tallinnas süüdatud võidutulede teekonda internetis ja iga maakonda jõudnud tõrvik lõi lõkkele ka veebikaardil.

Süüdatud võidutuled süttisid ka veebikaardil
Pilt: Marko Reichardt, Küberkaitseüksuse staabiülem.

23.06 osales üks KL ja neli NKK Tallinna rk staabiassistenti KL Küberkaitse üksuse toetuseks tulekaardil kaitseliit.ee/tuli võidutulede süüdatuks märkimisel.

 

Tulekaart oli veebi loodud värskelt ja kasutusel esmakordselt. Päev oli töine ja väga heas õhkkonnas. Tulede märkijad kontakteerusid mitu korda inimestega üle Eesti, et täpsustada tulede süütamisaega ning korraks ka selleks, et abistada ekslevaid tuleviijaid. Ei puudunud ka hea lõunasöök koos koogiga.

 

Lõpuks olid kõik tuled süüdatud nii reaalelus kui veebikaardil ja tehtuga rahulolevad staabiassistendid suundusid oma jaanituledele.

FastLion CMS

Süüdatud võidutuled süttisid ka

Süüdatud võidutuled süttisid ka

Pilt: Marko Reichardt, Küberkaitseüksuse staabiülem 23 Aasta 2020 on olnud väga eriline. See on pannud proovile inimeste leidlikuse ning tehnoloogilsed võimekused. Sel aastal oli võimalik jälgida Tallinnas süüdatud võidutulede teekonda internetis ja iga maakonda jõudnud tõrvik lõi lõkkele ka veebikaardil.

Süüdatud võidutuled süttisid ka veebikaardil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse