Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Suppi ja makaronipada Suppi ja makaronipada 14. aprillil oli Võrumaa ringkonna NKK liikmed Estonian paintball BIGGAME 2012 üritusel toitlustamas pea 600 portsu. ← Eelmine Koosolekute kokkuvõte Järgmine → Relvaõpe Suppi ja makaronipada

Suppi ja makaronipada

Kaisa Peedosaar 25. aprillil 2012

14. aprillil oli Võrumaa ringkonna NKK liikmed Estonian paintball BIGGAME 2012 üritusel toitlustamas pea 600 portsu.

Suppi ja makaronipada
Suppi ja makaronipada

Ettevalmistused paintballi võistluse toitlustamiseks said alguse 13. aprilli õhtul. Siis tehti enamus lõikumis- ja praadimistööd ette ära. Kokkutulnud naistel hoidis silma peal meie ringkonna toitlustusguuru Ludmilla Kordemets.

 

Metsas mängivate meeste ja naiste kõhud olid meie saabudes väga tühjad. Seda võis järeldada sellest, kui kiiresti hernesupp ja makaronipada otsa said.

 

Selline suur toitlustamine aitas Võrumaa ringkonna naistel saada väikse meki suhu, mis meid ees ootab 2. juunil Võrumaa tantsu- ja laulupeo toitlustamisele, kus tuleb toita pea 1500 last ja 300 täiskasvanut.

Suppi ja makaronipada
Järgmine →
Relvaõpe

FastLion CMS

Suppi ja makaronipada

Suppi ja makaronipada

Ettevalmistused paintballi võistluse toitlustamiseks said alguse 13 aprilli õhtul 14. aprillil oli Võrumaa ringkonna NKK liikmed Estonian paintball BIGGAME 2012 üritusel toitlustamas pea 600 portsu.

Suppi ja makaronipada

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse