Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sünnipäevalaps „Alutaguse Malev“ Sünnipäevalaps „Alutaguse Malev“ Tegus töönädal seljataga, tuli siiski laupäeva hommikul end taas üsna varakult tegudele sundida. Seekord küll aga meeldivatele Väga hea tunne tekkis hinge- ma olen valinud oma vabatahtlikku tegevuse inimestega, kellega on meeldiv viibida metsas, koolipingis ja ka peosaalis! ← Eelmine Peremess Järgmine → Viie toidukorra jagu hõrgutusi Sünnipäevalaps „Alutaguse Malev“

Sünnipäevalaps „Alutaguse Malev“

Merle Ojasalu 16. märtsil 2013

Tegus töönädal seljataga, tuli siiski laupäeva hommikul end taas üsna varakult tegudele sundida. Seekord küll aga meeldivatele

Sünnipäevalaps „Alutaguse Malev“

. Maniküüri ning juuksuri aeg maleva naisliikmetel kindlasti ammu juba broneeritud, meesterahvastel ehk veidi lihtsam-neil juuksed enamus ajast siiski lühikesed ja pidulikuks puhuks soengut ei vajanud. Kuid miks selline ärevus?

Laupäeval, 16.03.13,  oli Alutaguse Maleva liikmetel põhjust sõita  Mäetaguse vastremonditud rahvamajja pidulikule õhtule, mis peeti maleva 23 tegutsemise aastapäeva.

Kohale saabudes jäid kohe silma tegusad naiskodukaitsjad, kes katsid pidulaudasid ning maleva pealik, kel õhtu läbiviimiseks viimased ettevalmistused käsil.

Nagu riigikaitseliste organisatsioonide üritustel ikka algas ka meie piduõhtu eesti hümni laulmisega.

Avakõne pidas maleva pealik major Margus Ets. Alutaguse Maleva aastapäeva pidulikku õhtut austas  ka kohalkäiguga Kaitseliidu ülem brigaadikindral Meelis Kiili.

Enne tänukirjade üleandmist said saalipõrandal Naiskodukaitse Jõhvi jaoskonna rahvatantsurühma naised oma jalakesed soojaks keerutatud.

Lisaks tänukirjadele anti üle ka erinevad teenetemärgid, teenetemedalid ja teeneteristid.

Pidulikuma poole lõpetas Lüganuse malevkonna endise pealiku Ralf Nurk poolt  lipu uuele pealikule üle andmine.

Õhtu jätkus meeldivas seltskonnas nautides naiste endi valmistatud roogasi ja meenutades möödunud aegu malevas tegutsedes. Taustaks laulud, mida esitasid nii Jõhvi malevkonna pealik isiklikult kui ka külalised. Silmailu pakkusid tantsudega rahvatantsijad , tantsugrupp “Gevi“ ja loomulikult peolised ise, kes aktiivselt saali vaba ruumi kasutasid tantsimiseks.

Väga hea tunne tekkis hinge- ma olen valinud oma vabatahtlikku tegevuse inimestega, kellega on meeldiv viibida metsas, koolipingis ja ka peosaalis! 

← Eelmine
Peremess

FastLion CMS

Sünnipäevalaps „Alutaguse Malev“

Sünnipäevalaps „Alutaguse Malev“

Maniküüri ning juuksuri aeg maleva naisliikmetel kindlasti ammu juba broneeritud, meesterahvastel ehk veidi lihtsam-neil juuksed enamus ajast siiski lühikesed ja pidulikuks puhuks soengut ei vajanud Tegus töönädal seljataga, tuli siiski laupäeva hommikul end taas üsna varakult tegudele sundida. Seekord küll aga meeldivatele

Sünnipäevalaps „Alutaguse Malev“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse